Україна поверне всіх утримуваних в ОРДЛО, – Єрмак

16:35 13 березня 2020 р.

  • 0

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак запевнив у п’ятницю, 13 березня, що впродовж найближчих місяців Україна поверне всіх своїх громадян, яких наразі утримують на території ОРДЛО.

Олексій Данілов, як повідомили в агенції новин «Укрінформ», зазначив: «Через 48 годин наша країна закриє кордон для іноземних громадян. МЗС попередить зараз всі установи, всі країни про те, що кордон України для іноземних громадян на два тижні буде закритий. В Україну через 48 годин зможуть потрапити лише ті іноземці, які працюють у наших дипломатичних установах, відповідних міжнародних організаціях — ООН, ЮНІСЕФ. Решта буде потрапляти на нашу територію тільки після спілкування з нашим Міністерством закордонних справ. Через два тижні, залежно від того, як розвиватиметься ситуація, прийматимуться наступні рішення».

Водночас Данілов запевнив: «Упродовж найближчих місяців ми повернено всіх наших громадян, які сьогодні перебувають і утримуються на території так званих ОРДЛО».

Як інформував «ЩЛ», депутати Львівської обласної ради підтримали заяву щодо неприпустимості переговорів із представниками законодавчої та виконавчої влади Російської Федерації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:18 31 травня 2020 р.

Меру Львова Садовому належить знак "Самопоміч", а його дружині - 10 медіапідприємств

Підприємлива дружина міського голови Львова, Катерина Кіт-Садова, заробила за минулий рік у сім разів більше, ніж її чоловік у кріслі міського голови Львова.

Рубрика: Політика

21:29 29 травня 2020 р.

Граматичні помилки, відсутність структури, розмиті терміни – Львів та Суми проаналізували законопроєкти «Про медіа»

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Суми: «Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах «Про медіа» (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу