Україна поверне всіх утримуваних в ОРДЛО, – Єрмак

16:35 13 березня 2020 р.

  • 0

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак запевнив у п’ятницю, 13 березня, що впродовж найближчих місяців Україна поверне всіх своїх громадян, яких наразі утримують на території ОРДЛО.

Олексій Данілов, як повідомили в агенції новин «Укрінформ», зазначив: «Через 48 годин наша країна закриє кордон для іноземних громадян. МЗС попередить зараз всі установи, всі країни про те, що кордон України для іноземних громадян на два тижні буде закритий. В Україну через 48 годин зможуть потрапити лише ті іноземці, які працюють у наших дипломатичних установах, відповідних міжнародних організаціях — ООН, ЮНІСЕФ. Решта буде потрапляти на нашу територію тільки після спілкування з нашим Міністерством закордонних справ. Через два тижні, залежно від того, як розвиватиметься ситуація, прийматимуться наступні рішення».

Водночас Данілов запевнив: «Упродовж найближчих місяців ми повернено всіх наших громадян, які сьогодні перебувають і утримуються на території так званих ОРДЛО».

Як інформував «ЩЛ», депутати Львівської обласної ради підтримали заяву щодо неприпустимості переговорів із представниками законодавчої та виконавчої влади Російської Федерації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу