Україна обговорює з ЄС і Росією створення контактної групи для переговорів щодо Криму (відео)

14:10 8 березня 2014 р.


Фото: dw.de

Про це заявив у суботу на брифінгу глава МЗС Андрій Дещиця.

За його словами, Україна обговорює з ЄС і Росією створення Контактної групи для переговорів щодо врегулювання конфліктної ситуації у Криму – відповідна пропозиція була озвучена на останньому засіданні міністрів закордонних справ країн Євросоюзу. Дещиця зазначив: «Думаю, що у нас є певний маленький прогрес і надія, що все вдасться вирішити мирним шляхом»

Він не повідомив подробиць щодо діяльності групи, оскільки, за його словами, «пропозиція лишається хиткою, але краще це, аніж взагалі нічого», й додав, що росіяни неохоче йдуть на контакт, а тому Україна сподівається переконати їх у необхідності діалогу через держав-партнерів РФ.

Глава МЗС також запевнив, що дипломатичні засоби вирішення конфлікту – пріоритет України, й зазначив: «Ми хочемо знайти будь-який механізм для діалогу з Росію. Сподіваюся, що переможе холодний розсудок та віра в майбутнє».

Про це інформує в суботу «Українська правда».

Як інформував «Щоденний Львів», глава МЗС Росії Сєргєй Лавров заявив у суботу про «готовність до діалогу з тими, хто оголосили себе керівництвом України», стверджуючи: «Діалог буде спрямований на те, щоб забезпечити виконання зобов'язань, взятих на себе тими, хто зараз оголосив себе керівництвом України».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу