Україна не боїться війни з Росією, – Президент

20:44 16 листопада 2014 р.


Фото: Inforesist.org

Петро Порошенко запевнив у інтерв'ю, опублікованому в неділю: «Ми підготувались до сценарію повномасштабної війни».

Президент України Петро Порошенко не має страху перед війною з Росією. Про це він заявив у інтерв'ю німецькій газеті «Bild», коротка версія якого викладена на сайті видання у неділю, 16 листопада.

«Ми підготувались до сценарію повномасштабної війни, – повідомив глава української держави. – Українська армія знаходиться в значно кращому стані, ніж усього п'ять місяців тому».

Водночас президент України наголосив, що «ми не хочемо нічого більшого ніж мир, але, на жаль, наразі ми змушені думати й про найгірші сценарії». Повна версія інтерв'ю Порошенка одному з найпоширеніших видань Німеччини буде опублікована у понеділок, 17 листопада.

Українська служба «Deutsche Welle», яка передає в неділю заяву Президента Петра Порошенка, також додає:

«Між тим Рада національної безпеки та оборони (РНБО) України оприлюднила у неділю дані про те, що проросійські бойовики та російські війська у зоні АТО готуються до наступу. «Фіксуються ознаки підготовки терористів і російських військ до проведення наступальних операцій», – заявив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, слова якого наводяться на сайті центру.

Нагадаємо, що напередодні, у суботу, президент Порошенко доручив Кабінету міністрів України припинити роботу державних підприємств та установ у зоні проведення АТО. Своїм указом він увів у дію рішення РНБО від 4 листопада «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях».

Починаючи з моменту публікації указу, на територіях у районі проведення АТО, зокрема, припиняють свою роботу державні підприємства, установи та організації, а також їхні філії та представництва. Працівники, за їх згодою, повинні бути евакуйовані».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу