Україна не боїться війни з Росією, – Президент

20:44 16 листопада 2014 р.


Фото: Inforesist.org

Петро Порошенко запевнив у інтерв'ю, опублікованому в неділю: «Ми підготувались до сценарію повномасштабної війни».

Президент України Петро Порошенко не має страху перед війною з Росією. Про це він заявив у інтерв'ю німецькій газеті «Bild», коротка версія якого викладена на сайті видання у неділю, 16 листопада.

«Ми підготувались до сценарію повномасштабної війни, – повідомив глава української держави. – Українська армія знаходиться в значно кращому стані, ніж усього п'ять місяців тому».

Водночас президент України наголосив, що «ми не хочемо нічого більшого ніж мир, але, на жаль, наразі ми змушені думати й про найгірші сценарії». Повна версія інтерв'ю Порошенка одному з найпоширеніших видань Німеччини буде опублікована у понеділок, 17 листопада.

Українська служба «Deutsche Welle», яка передає в неділю заяву Президента Петра Порошенка, також додає:

«Між тим Рада національної безпеки та оборони (РНБО) України оприлюднила у неділю дані про те, що проросійські бойовики та російські війська у зоні АТО готуються до наступу. «Фіксуються ознаки підготовки терористів і російських військ до проведення наступальних операцій», – заявив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, слова якого наводяться на сайті центру.

Нагадаємо, що напередодні, у суботу, президент Порошенко доручив Кабінету міністрів України припинити роботу державних підприємств та установ у зоні проведення АТО. Своїм указом він увів у дію рішення РНБО від 4 листопада «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях».

Починаючи з моменту публікації указу, на територіях у районі проведення АТО, зокрема, припиняють свою роботу державні підприємства, установи та організації, а також їхні філії та представництва. Працівники, за їх згодою, повинні бути евакуйовані».

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу