Україна може отримати нову Конституцію та навіть нову форму правління, – експерти у Львові | Новини Львова

Україна може отримати нову Конституцію та навіть нову форму правління, – експерти у Львові

19:16 16 листопада 2019 р.

  • 2

У лютому Україна може отримати нову Конституцію та навіть нову форму правління, оскільки влада ініціювала конституційну реформу.

Про це 18 листопада говоритимуть у Львівському пресклубі незалежні експерти: Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ (ЦППР), експерт з публічного права; Юлія Кириченко, членкиня правління ЦППР, керівниця проєктів з питань конституційного права, співголова Ради Реанімаційного пакету реформ; Олександра Скиба, виконавча директорка, керівниця проектів Інституту «Республіка»; Сергій Різник, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права Львівського національного університету ім. І. Франка.

З листопада 2019 року до лютого 2020 року Національний демократичний інститут міжнародних відносин спільно з  ВГО «Інститутом «Республіка», Центром політико-правових реформ, Мережею UPLAN, громадською спілкою «Реанімаційний пакет реформ» проведуть щонайменше 10 публічних форумів «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» у Києві, Львові, Житомирі, Черкасах, Краматорську, Рівному, Запоріжжі, Ужгороді, Харкові та Одесі.

Мета форуму – сприяти відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні. В межах форуму відбудеться обговорення тенденцій конституційного процесу в Україні, панельна дискусія «Конституція України: стан реалізації, необхідність змін» з представниками політичних партій, народними депутатами та експертами, а також обговорення «Які конституційні зміни потрібні суспільству?» у форматі світового кафе з громадянами, представниками політичних партій та депутатами.

Для участі у форумах запрошують громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, громадських активістів, експертів та інших активних представників громад.

Нагадаємо, експерти Центру політико-правових реформ уже неодноразово аналізували законодавчі ініціативи Президента, спрямовані на внесення змін до Конституції України.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(2)

Фантом

03:09 17 листопада 2019 р.

Відповісти

В процесі життя й розвитку суспільства і держави влада першочергово повинна вирішувати різні завдання у перехідний період й під час старту та здійснення головних реформ й в період розвинутої усталеної демократії. Відповідно і форми правління дещо різняться і права громадян-громади-ЗМІ-тощо дещо спочатку обмежуються і поступово розширюються. Чи розуміють українські можновладці і суспільство що найшвидших якісно-позитивних суспільно-економічних змін досягають під час диктатури як мінімум економічної й як максимум тотальної суспільно-економічної ? Чи будуть здатні українські влада та суспільство постійно балансувати у доброзичливому діалозі взаємодопомоги об'єднані однією спільною метою - а саме для здійснення успішних швидких ринкових й усіх інших суспільних реформ і забезпечення динамічного економічного розвитку України ? Повністю усі стандарти розвинутої західної демократії можна буде запроваджувати в Україні десь років через десять - коли з'являться усі необхідні суспільно-економічні засади та підвалини ... ... .... До прикладу - одна з найбезглуздіших велетенських дурниць попередніх керівників України це припинення суворого всеохоплюючого державного нагляду за дотриманням прав пересічних громадян з відсиланням громадян до суду для захисту власних прав. По-перше - державне мито, оплата послуг адвоката та інші витрати на ведення судового процесу є непомірно невиправдано завищеними й не по кишені більшості українських громадян. По-друге - в Україні ще й досі відсутня правова культура як на Заході - де є сімейні адвокати чи спеціалізовані чи державні для будь-якої необхідності, і цей просвітницький процес лише розпочинається. Тому така велика кількість різних зловживань загалом й непокараних зокрема ... І це теж заважає зменшувати корупцію ...

Ніна

20:49 16 листопада 2019 р.

Відповісти

Невіглас писав? Вивчайте українську мову ,ганьба.

До теми

23:30 14 липня 2020 р.

ЄС обмежив в'їзд для жителів ще двох країн

Країни ЄС відновлюють обмеження на в'їзд для жителів Сербії і Чорногорії через пандемію COVID-19. Причина - зростання кількості інфікованих коронавірусом в обох країнах.

Рубрика: Політика

15:42 13 липня 2020 р.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво у райцентрі мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

Рубрика: Політика

Останні новини

Угорщина дозволила в'їжджати сезонним працівникам-іноземцям

У Львові реконструюють лісопарк «Білогорща»

Сьогодні для приватного транспорту відкриють перехрестя вул. Б. Хмельницького- вул. Опришківська

У Львів 17 липня відкриють дитсадки, але з особливими умовами

Карантин в Україні продовжать ще на місяць

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу