Учасники віче-ретроспективи у Львові вимагали введення військового стану на Донбасі (відео)

21:35 30 листопада 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

У резолюції, прийнятій у неділю учасниками віче у Львові, зазначено: «Для перемоги слід ввести на території Луганської та Донецької областей режим воєнного стану, сконцентрувати керівництво бойовими діями в єдиному центрі – ставці Головнокомандувача, діяльність держави перевести на військові рейки. Вимагаємо знайти і покарати вбивць мирних людей на Майдані».

У Львові учасники віче, присвяченого річниці розгону Майдану, вимагали покарання для вбивць мирних громадян на Майдані Незалежності в Києві й введення військового стану на території Донбасі. Мітинг пройшов на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку в центрі Львова.

У резолюції, прийнятій учасниками віче, зазначено: «Для перемоги слід ввести на території Луганської та Донецької областей режим воєнного стану, сконцентрувати керівництво бойовими діями в єдиному центрі – ставці Головнокомандувача, діяльність держави перевести на військові рейки. Вимагаємо знайти і покарати вбивць мирних людей на Майдані». 

У документі також містяться вимоги притягнути до кримінальної відповідальності як співучасників вбивств, так і «всіх народних депутатів, які голосували за диктаторські закони 16 січня 2014, що призвели до смерті Небесної сотні». Також у документі висунуті вимоги формування і функціонування влади за принципом «знизу вгору» через делегування повноважень, завершити оформлення скасування недоторканності суддів і народних депутатів, посилити процеси люстрації, змінити виборчу систему за принципом відкритих списків на виборах до рад усіх рівнів і провести дострокові вибори в місцеві ради навесні 2015 року.

Також під час віче його учасникам запропонували згадати часи Майдану: на площі встановили кілька наметів, затопили буржуйки, варили їжу в казанах, якою пригощали всіх бажаючих. Біля наметів встановили урни для збору коштів на потрібні українській армії.

У перерві між виступами на великому екрані демонстрували кадри найбільш важливих моментів Євромайдан. Під час віче на площі одночасно присутні кілька сотень людей, але люди постійно приходили і йшли.

Про це повідомляється в неділю на сайті програми «Подробиці» телеканалу «Інтер».

Як інформував «ЩЛ», львів’яни вшанували річницю Революції Гідності спільною молитвою.


Відео: Телеканал «ZIK»

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу