У Василькові подав у відставку полковник спецпризначенців? – ЗМІ (доповнено)

12:40 6 грудня 2013 р.


Фото: vv.gov.ua

Про це повідомляє інформаційний портал «Wikileaks». Натомість прес-служба внутрішніх військ МВС України спростовує цю інформацію.

«ICTV» повідомляє сьогодні, 6 грудня, в сюжеті теленовин «ЗМІ: Полковник спецпризначенців у Василькові подав у відставку»:

«У зв'язку з подіями на Євромайдані подав у відставку один з полковників спецназу

Полковник Ігор Саютін (на фото – посередині. – «ЩЛ»), командир бригади спеціального призначення «Барс» (м.Харків) певна кількість яких наразі перебуває у Василькові разом з Кримськими спецпризначенцями, в зв'язку з подіями на Майдані подав рапорт про звільнення. Про це повідомляє інформаційний портал «Wikileaks».

За інформацією порталу, наразі в Василькові разом з бійцями знаходиться командир Полонський Олександр Леонідович, який 2004 року під час помаранчевої революції вже приїздив до міста Васильків і частково завдяки його зусиллям вдалося уникнути кровопролиття. Як і 2004 року зараз він заблокований групою активістів.

Нагадаємо, що у Василькові опозиційні активісти блокували виїзд загонів силовиків з військового містечка».

Відтак повністю наведемо повідомлення інформаційного порталу «Wikileaks», на яке посилається «ICTV»:

«Полковник Ігор Саютін у зв'язку з подіями на майдані подав у відставку

Полковник Ігор Саютін, командир бригади спеціального призначення «Барс» (м.Харків) певна кількість яких наразі знаходиться в Василькові разом з Кримськими спецпризначенцями, в зв'язку з подіями на майдані подав рапорт про звільнення. За достовірною інформацією власних джерел, наразі в Василькові разом з бійцями знаходиться командир Полонський Олександр Леонідович, який 2004 року під час помаранчевої революції вже приїздив до міста Васильків і частково завдяки його зусиллям вдалося уникнути кровопролиття.

Як і 2004 року зараз він заблокований групою активістів. Сподіваємось що і сьогодні він не допустить кровопролиття. На нашу думку держава має пишатися такими офіцерами.

Всі хто носить погони мають брати з них приклад».

Тим часом «Телеканал новин «24» інформує сьогодні, 6 грудня, в повідомленні «У внутрішніх військах МВС спростували інформацію про відставку командира «Барсу»:

«Прес-служба внутрішніх військ МВС України спрстовує інформацію про відставку командира «Барсу» Ігоря Саютіна через події на Майдані.

«Полковник Ігор Саютін останні 4 роки знаходився на посаді заступника начальника управління Східного територіального командування внутрішніх військ МВС України з виховної роботи (м. Донецьк). З цієї посади він звільнений 11 листопада 2013 року у запас наказом командувача внутрішніх військ №115, відслуживши 35 календарних років. Просимо представників ЗМІ не пов’язувати це з подіями, що відбувалися у Києві. Він ніколи не командував бригадою спеціального призначення «Барс», що дислокується у Київській області», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагдаємо, раніше сьогодні нформпортал «Wikileaks» повідомив, буцімто командир бригади спецпризначення «Барс» Харкова – Полковник Ігор Саютін – через події на Майдані подав рапорт про звільнення».

Про події у Василькові «Щоденний Львів» інформував у повідомленнях «У Василькові заблокували автобуси із «Беркутом»«Півсотні активістів блокують 30 автобусів «Беркуту» (доповнено відеосюжетами)», «Активісти блокують у Василькові полк «Тигр» із Криму (доповнено)», «Автомобілісти з Києва теж блокують 730 спецназівців у Василькові (доповнено відеосюжетами)», «Блокування 38 автобусів зі силовиками триває (доповнено відеосюжетами)».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу