У Тимошенко забиратимуть голоси Богословська, Богомолець, Скоцик, – експерт у Львові

20:17 5 жовтня 2018 р.

Фото до новини

Технічними кандидатами на виборах Президента у 2019 році стануть лідери політичних сил, які мріють зайти в парламент.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Кому допомагатимуть, а кому шкодитимуть технічні кандидати на виборах Президента?», яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова Львівської обласної організації «ВО Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

- Членів їхньої партії питатимуть: «Що то у вас за політична партія, лідер якої не хоче бути Президентом?», - каже він. 

Ще одна категорія технічних кандидатів, на його думку, це ті, хто відтягуватимуть голоси від найрейтинговіших кандидатів в Президенти.

- Усе жіноцтво, яке буде зареєстроване кандидатами в Президенти, буде працювати проти Юлії Тимошенко, - вважає Михайло Цимбалюк. 

З ним погоджується і голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик. 

- Проти Тимошенко  будуть намагатися висунути Інну Богословську і Ольгу Богомолець. Вони будуть розігрувати гендерний сценарій, який не вдалося зробити Наталії Королевській та іншим жінкам. Відкушувати голоси від Тимошенко буде і кандидат від Аграрної партії Віталій Скоцик, - передбачає Олексій Роговик. 

Також Михайло Цимбалюк вважає, що з електоратом півдня та сходу України буде працювати технічний кандидат, затверджений в Москві. 

- Як на мене, найбільше таких осіб, технічних кандидатів, буде мати чинний Президент. Тому що багато хто захоче прислужитися чинній владі. Хоча ця технологія може й не спрацювати, - говорить голова Львівської обласної організації «ВО Батьківщина». 

Як стверджує політик, журналіст, народний депутат України 6-ти скликань Ярослав Кендзьор,  справжнім кандидатам технічні потрібні для того, аби забезпечити їхніх представників у виборчих комісіях. 

- Усі будуть голосно кричати про фальшування виборів під час підрахунку голосів. І якщо результати будуть різнитися між собою в кілька сотих, то відразу піде теза про фальшування виборів, - каже він. 

Також, за словам Ярослава Кендзьора, технічні кандидати озброяться торбою компромату і почнуть шельмувати кандидата, на якого покаже їхній хлібодавець. 

Аналітик ГМ «Опора» Тарас Радь стверджує, що всі кандидати використовуватимуть технічних. Але ніхто в цьому не зізнається. 

- Жоден з кандидатів не зізнається, що використовує технічних кандидатів. Він буде казати, що проти нього використовують технічних кандидатів. Ця технологія – лицемірна. Але якщо би вона не працювала, то її би не використовували, - резюмує Тарас Радь. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів