У Тимошенко забиратимуть голоси Богословська, Богомолець, Скоцик, – експерт у Львові

20:17 5 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 762


Відео: Львівський прес-клуб

Технічними кандидатами на виборах Президента у 2019 році стануть лідери політичних сил, які мріють зайти в парламент.

Про це сьогодні, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Кому допомагатимуть, а кому шкодитимуть технічні кандидати на виборах Президента?», яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова Львівської обласної організації «ВО Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

- Членів їхньої партії питатимуть: «Що то у вас за політична партія, лідер якої не хоче бути Президентом?», - каже він. 

Ще одна категорія технічних кандидатів, на його думку, це ті, хто відтягуватимуть голоси від найрейтинговіших кандидатів в Президенти.

- Усе жіноцтво, яке буде зареєстроване кандидатами в Президенти, буде працювати проти Юлії Тимошенко, - вважає Михайло Цимбалюк. 

З ним погоджується і голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик. 

- Проти Тимошенко  будуть намагатися висунути Інну Богословську і Ольгу Богомолець. Вони будуть розігрувати гендерний сценарій, який не вдалося зробити Наталії Королевській та іншим жінкам. Відкушувати голоси від Тимошенко буде і кандидат від Аграрної партії Віталій Скоцик, - передбачає Олексій Роговик. 

Також Михайло Цимбалюк вважає, що з електоратом півдня та сходу України буде працювати технічний кандидат, затверджений в Москві. 

- Як на мене, найбільше таких осіб, технічних кандидатів, буде мати чинний Президент. Тому що багато хто захоче прислужитися чинній владі. Хоча ця технологія може й не спрацювати, - говорить голова Львівської обласної організації «ВО Батьківщина». 

Як стверджує політик, журналіст, народний депутат України 6-ти скликань Ярослав Кендзьор,  справжнім кандидатам технічні потрібні для того, аби забезпечити їхніх представників у виборчих комісіях. 

- Усі будуть голосно кричати про фальшування виборів під час підрахунку голосів. І якщо результати будуть різнитися між собою в кілька сотих, то відразу піде теза про фальшування виборів, - каже він. 

Також, за словам Ярослава Кендзьора, технічні кандидати озброяться торбою компромату і почнуть шельмувати кандидата, на якого покаже їхній хлібодавець. 

Аналітик ГМ «Опора» Тарас Радь стверджує, що всі кандидати використовуватимуть технічних. Але ніхто в цьому не зізнається. 

- Жоден з кандидатів не зізнається, що використовує технічних кандидатів. Він буде казати, що проти нього використовують технічних кандидатів. Ця технологія – лицемірна. Але якщо би вона не працювала, то її би не використовували, - резюмує Тарас Радь. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:22 12 грудня 2018 р.

Українці найбільше довіряють волонтерам, армії і церкві

Важко собі уявити, як можуть змінити таке негативне негативне ставлення громадян України до всіх рівнів влади майбутні президентські і парламентські вибори. Ким замінити тих, кому не довіряєш згори й донизу?

Рубрика: Політика

  • 0
  • 246

10:23 12 грудня 2018 р.

Українці найбільше звинувачують некомпетентних і корумпованих державних діячів

За результатами всеукраїнського опитування громадської думки, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення клієнта (його КМІС не називає), 82% українців погано оцінюють соціально-економічну ситуацію в країні. Ще 14,3% вважають її посередньою, а 0,9% добре оцінює становище (ще 2,8% завагалися з відповіддю або взагалі відмовилися відповідати).

Рубрика: Політика

  • 0
  • 195

Останні новини

Податкові міліціонери отримали у Львові відзнаки Президента «За участь в антитерористичній операції»

У Львові обмежили рух вулицею Смаль-Стоцького

Банк «Львів» погодився продати стадіон «Торпедо»

Гірники готуються перекрити прикордонний пункт пропуску на Львівщині

Платники податків на Львівщині перерахували держбюджету 1,3 млрд. гривень

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

ОТГ проти сучасного рабства

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу