У Свердловському районі Луганщини залишають блокпости «ополченці», розчаровані росіянами, – джерело

23:25 13 листопада 2014 р.


Фото: AP Photo

Джерело, наближене до місцевих бойовиків, повідомило в четвер, що так звані «ополченці» терористичного угруповання «ЛНР» нарешті зрозуміли, що Кремль їх обдурює, а російські військові використовують у ролі «живого щита».

«Ополченці» ЛНР нарешті зрозуміли, що Кремль їх обдурює, а російські військовослужбовці використовують їх за живий щит. У зв’язку з цим бойовики залишають блокпости.

Про це, як стверджує сьогодні, 13 листопада, інтернет-портал «Преса України», повідомило джерело, наближене до місцевих бойовиків. За його словами, в Свердловському районі Луганської області «ополченці», зрозумівши обман російського президента, який пообіцяв їм прийняти самопроголошені «республіки» до складу РФ та побачивши, що їх використовують у якості живого щита, починають залишати блокпости. 

«Дуже часто доводиться від них чути закиди, що їх обіцяли прийняти до складу Росії, проте цього не відбувається. Крім того російські «добровольці» використовують місцевих «ополченців» в якості живого щита. У момент атаки росіяни ставляють їх вперед, щоб виявити вогневі позиції ЗСУ. У зв'язку з цим вони йдуть зі своїх блокпостів», – пояснило джерело. Інтернет-портал «Преса України» також додає:

«Зазначимо, російські військовослужбовці, які незаконно перетинають кордон України, озброєні набагато краще за місцевих «ополченців». Нагадаємо, розчаровані свердловські бойовики погрожували подати на Росію позов у Міжнародний суд.

Вони вже зібрали велику кількість доказів і готові розказати, як їхні дії коректувалися російськими спецслужбами. У «колекції компроматів» – відео перетину кордону України російською військовою технікою за підтримки українських прикордонників, військова документація, папери ФСБ, особисті документи російських солдатів, які загинули на Донбасі.

Окрім того, бойовики говорять про наявний компромат на представників місцевих еліт. Зокрема згадують Олександра Єфремова, Ріната Ахметова і колишнього главу ГУ МВС України в Луганській області Володимира Гуславського, а також керівників інших силових відомств регіону».

Про це повідомляється в четвер на сайті «Преса України».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу