Зі Слов'янська надходить суперечлива інформація (оновлено)

13:00 13 квітня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це користувачі «Facebook» розповідають у неділю про звільнення від диверсантів будівель СБУ, МВС і міськради, натомість «Slavgorod.com.ua» спростовує.

У Слов'янську в ході контртерористичної операції будівлю СБУ, управління МВС, а також мерія звільнено сьогодні, 13 квітня, від російського спецназу. Про це, як передає у неділю «Еспресо.TV», повідомляють очевидці події та користувачі в інтернет-мережі «Facebook».

Вони також розповіли, що на даний момент йдуть перестрілки на двох блок-постах у місті, а під час штурму позицій російського спецназу застосовувалися бойові вертольоти (щонайменше два Мі-24) та гранатомети.

Основну частину операції виконали спецпідрозділу СБУ. У ході спецоперації щонайменше поранені три людини з числа сепаратистів. Натомість проросійський користувач «shrek1» повідомляє: «Дорога на Черепківку перекрита нашими. В аеропорту десант – 150 осіб (чорна форма, мухи, балаклави). БТРи розділилися на дві купи – одна пішла на Артемівськ, одна стоїть».

Натомість сайт Слов’янська й Святогорська «Slavgorod.com.ua» спростовує інформацію про звільнення від диверсантів будівель СБУ, МВС і міськради.

Як повідомляв «Щоденний Львів», під час антитерористичної операції в Слов’янську – загиблі з обох сторін.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу