Українські силовики здобули в Слов’янську зброю російських спецпризначенців

18:58 9 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: mvs.gov.ua

Її продемонстрували в п’ятницю керівники МВС і Національної гвардії.

Як повідомляє сьогодні, 9 травня, прес-служба МВС, виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Арсен Аваков і командувач Національною гвардією Степан Полторак продемонстрували зброю російського спецназу, відібрану 6 травня в терористів у Слов'янську у ході проведення антитеррористичкой операції. Перший із них зазначив при цьому: «Під час бою з великої терористичною групою в рамках проведення спецоперації в Слов'янську, було вилучено зброю. Це зброя російського спецназу».

Своєю чергою, Степан Полторак заявив, що приціли на вилучених в ході АТО кулеметах в Україні не використовуються, й додав: «Це приціл останнього покоління. Такий кулемет і такі приціли знаходяться на озброєнні саме підрозділів спеціального призначення. А це свідчить про те, що в ході проведення спецоперацій беруть участь представники іншої країни... зброя явно не зі складу, а вже побувала не в одному бою».

Аваков також продемонстрував кулю калібру 12,7 мм, яка використовується в снайперської гвинтівки, й пояснив: «А така зброя знаходиться на озброєнні підрозділів спеціального призначення. І то, далеко не у всіх, а лише в елітних підрозділах, які виконують серйозні завдання. Ця куля – це «політичне» доказ. Цей доказ доводить присутність тут іноземних військ, диверсантів. Конкретніше – Російської Федерації».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини