Окупанти захопили корабель управління Військово-Морських Сил України «Славутич» (оновлено)

19:50 22 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це повідомляє в суботу журналіст інтернет-видання «Еспресо.TV».

За його інформацією корабель управління управління Військово-Морських Сил України «Славутич», який тривалий час блокували російські кораблі, був захоплений сьогодні, 22 березня, загарбниками. Журналіст інтернет-видання «Еспресо.TV» доє, що при штурмі застосовувались гранати. 

Натомість активісти спільноти «Євромайдан SOS» повідомляли сьогодні, 22 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Славутич» (корабель управління Військово-Морських Сил України. – Ред.) громлять близько 50 осіб у штатському з кувалдами. Лунають постріли. Про це повідомила «Євромайдану SOS» жінка, яка представилася мамою одного з матросів, котрі перебувають на кораблі. За її словами, «Славутич» забарикадований з усіх боків. Людей у штатському привезли, вони зайшли через російський КПП, пройшли по воді на буксирі і звідти висадилися на корабель».

У своєму наступному повідомленні про «Славутич» активісти «Євромайдан SOS» переповіли: «Знову зателефонувала мама одного з матросів, що перебуває на кораблі «Славутич». Каже, що на ТБ розподівають, що корабель вже захопили. Але жінка наполягає, що це не так. «Вони всередині, вони ще на кораблі... Мені дитина дзвонить і каже: «Мамо, ми не здаємося!» Передайте всім!».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу