У рух Яроша «ДІЯ» увійдуть кілька політсил (відео)

15:51 24 лютого 2016 р.

Нова громадсько-політична ініціатива «Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ)» не є політичним рухом, але в неї входитимуть кілька політичних партій, які матимуть право брати участь в виборах.

Про це сьогодні, 24 лютого, під час прес-конференції на тему: «Презентація Національного руху яка відбулася и у Львівському прес-клубі, повідомив лідер Національного руху «ДІЯ» Дмитро Ярош.

За його словами, зараз створюється загальнонаціональний рух, який би став об’єднуючим фактором і зміг би реалізувати ідеї, які не реалізовує існуюча влада.

-  Йдеться про рух, який би віддалено нагадував НРУ перед здобуттям Незалежності України. Тобто об’єднання людей різних ідеологічних  та політичних спрямувань, без відмінностей у мові та конфесійних приналежностях. Зрозуміло, що зовнішній ворог, Російська Федерація, не дає нам можливості цілком розгорнути громадські ініціативи . Але ми розуміємо, що без наведення ладу в тилу, ми не зможемо вирішити ті військові питання, які є нагальними – звільнення та повернення частини Донецької та Луганської областей і Криму, - каже Дмитро Ярош. 

Він також назвав тих, з ким ведуть переговори про участь у об’єднанні.

- У суботу ми зустрілися в Києві з особами, які представляють рух «За суверенітет та розвиток», куди входять суддя Конституційного суду Віктор Шишкін, Тарас Стецьків. Попередньо ми побачили, що принципових розходжень у нас нема. Також «Самооборона Майдану», рух «Вільні люди», Андрій Левус, Сергій Висоцький, Спілка офіцерів України на чолі з генералом Олександром Скіпальським долучилась до цього. Ну й той актив, який пішов з Правого сектора своїм шляхом, - каже лідер новостровеного руху. 

Він також зауважив, що назва йому не подобається. Але хтось мусить персонально відповідати за цей рух. 

- Ми вирішили назвати цю ініціативу «Державницька ініціатива Яроша». Хоча я не в захопленні від такої назви, але на організаційному етапі ми це будемо використовувати, - каже Ярош. 

За його словами, перший об’єднавчий з’їзд плануєють провести в травні. На посаду керівника львівського відділення руху є чотири кандидатури, повідомив Дмитро Ярош.

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу