Терористи вбивають жителів Станично-Луганського, щоб звинуватити в цьому українських військових

17:30 2 липня 2014 р.


Фото: Reuters

Як повідомляє в середу прес-центр АТО, українські артилеристи стріляли сьогодні в протилежному напрямку від цього населеного пункту.

Прес-центр АТО повідомляє сьогодні, 2 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що в результаті в результаті обстрілу в секреду терористами райцентру Станично-Луганського загинули його жителі й були зруйновані цивільні споруди. При цьому бойовики звинуватили у нанесенні удару українську авіацію. Відтак прес-центр заявляє: що в районі цього населеного пункту авіація ПС ЗС України не працювала – вогонь вели лише артилеристи о 4-й ранку, але у зовсім протилежному напрямку від Станично-Луганського.

Як інформував «Щоденний Львів», головний терорист на Донеччині закликає бойовиків чіпляти українські прапорці й стріляти в неповнолітних.

dailylviv.com

До теми

10:20 4 липня 2022 р.

Безпрецедентні заходи безпеки: у Швейцарії обговорюють план відбудови України

У рамках Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2022), яка розпочинає свою роботу у швейцарському місті Лугано в понеділок, 4 липня, делегації Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Ради Європи, Європейського банку реконструкції і розвитку, урядовці з понад 35 країн, а також представники бізнесу обговорять кроки з відбудови України.

Рубрика: Політика

20:30 3 липня 2022 р.

Обмеження на в'їзд в Ізраїль для українців скасовано

Суд в Ізраїлі скасував розпорядження глави МВС Айелет Шакед про позбавлення українців права на безвізовий в'їзд до країни. Візові обмеження запровадили після російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу