У Раду проходять шість політсил, – дані опитування центру «Софія» та Інституту соцдосліджень

22:39 22 жовтня 2014 р.


Фото: ukranews.com

За «Блок Петра Порошенка» готові проголосувати 28,3%, за «радикалів» –12,6%; за «Народний фронт» – 10,9%; за «Опозиційний блок» – 8,7%; за «Самопоміч» – 8,5%, за «Батьківщину» – 7,1%.

«Блок Петра Порошенка», «Радикальна партія», «Народний фронт», «Опозиційний блок», об'єднання «Самопоміч» і «Батьківщина» проходять до Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування Центру соціологічних досліджень «Софія» і Українського інституту соціологічних досліджень ім. Олександра Яременка.

Так, за «Блок Петра Порошенка» готові проголосувати 28,3% опитаних, за Радикальну партію – 12,6%; за «Народний фронт» – 10,9%; за «Опозиційний блок» – 8,7%; за Об'єднання «Самопоміч» –8,5% і за «Батьківщину» – 7,1%. Близькою до прохідного бар'єра є партія «Громадянська позиція», за яку готові проголосувати 4,7% респондентів.

Опитування проводилося з 16 по 21 жовтня. Усього було опитано 2021 респондента віком від 18 років по всій території України (у Донецькій і Луганській областях опитування проводилося на територіях, контрольованих українською владою). Статистична похибка не перевищує 2,2%.

про це повідомляється на сьогодні, 22 жовтня, на сайті інтернет-видання «Українська правда».

Як інформував «Щоденний Львів», до Верховної Ради можуть пройти сім партій, а ще три – на межі долання 5% бар’єру, опитані соціологами Інституту Горшеніна громадяни України оберуть до парламенту шість партсил.

dailylviv.com

До теми

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу