У Москві 17 грудня засідатиме українсько-російська міждержавна комісія

16:51 16 грудня 2013 р.


Фото: dt.ua

Про те, що Росія, нарешті, зменшить грабіжницьку ціну на природний газ, не повідомив голова адміністрації Президента України, секретар української частини комісії Сергій Льовочкін.

17 грудня у м. Москва під головуванням Президента України Віктора Януковича та президента Російської Федерації Владіміра Путіна відбудеться шосте засідання українсько-російської міждержавної комісії (УРМК). Про це повідомив голова адміністрації Президента України, секретар української частини комісії Сергій Льовочкін.

У рамках заходу голови двох держав – співголови комісії планують заслухати звіти про діяльність її робочих органів за час, що минув після проведення попереднього засідання УРМК, та визначити орієнтири українсько-російської взаємодії на найближчу перспективу.

Як зазначив Сергій Льовочкін, у ході засідання планується обговорити широке коло питань практичної реалізації двосторонньої взаємодії, насамперед у торговельно-економічній, енергетичній, авіаційній, космічній сферах, атомній енергетиці, транспорті, а також на гуманітарному напрямку. Окрема увага буде приділена подальшому розвитку прикордонного співробітництва між Україною і РФ.

Голова адміністрації Президента підкреслив, що за результатами засідання планується підписати вагомий пакет двосторонніх документів, зокрема в сферах економіки, промислової кооперації, прикордонної співпраці та культурно-гуманітарної взаємодії.

Про це повідомив офіційний сайт Президента України.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу