У Мінську сепаратисти не погоджувалися на умови перемир'я, – Павло Клімкін у Софії

13:06 18 лютого 2015 р.


Фото: day.kiev.ua

16 лютого відбувся одноденний візит міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Софії. Він зустрівся зі своїм болгарським колегою Даніелом Мітовим, прем'єром Бойко Борисовим та спікером Народних Зборів Цецкою Цачевою

Український міністр поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку у центрі столиці Болгарії, розповів про переговори у Мінську 12 лютого та вислухав лідерів діаспори.

Міністр культури Болгарії Вежді Рашідов передав Павлу Клімкіну дві ікони ХIХ ст., які торік незаконно переправили з України в Болгарію.
Клімкін також заявив, що українських болгарів мобілізують в армію як українських громадян і наразі йдеться не про сотні повісток, як тут кажуть та пишуть проросійськи налаштовані партії та мас-медія, а лишень про 20. "Ніякої непропорційності немає", - сказав міністр.

Про це написав журналіст Василь Жуківський, засновник і головний редактор сайту "Українські вісті". Його авторству належить також і відео на тему візиту Павла Клімкіна в Софію.


Відео:

Українські вісті

До теми

21:06 15 вересня 2021 р.

Визначено розмір грошової застави на позачергових місцевих виборах 31 жовтня

У неділю, 31 жовтня, у Львівському та Яворівському районах відбудуться позачергові вибори, відповідно, Комарнівського міського і Шегинівського сільського голів.

Рубрика: Політика

12:57 13 вересня 2021 р.

У Львові є намір відкрити Почесне консульство Італії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Обговорили, зокрема, можливості для відкриття почесного консульства країни, збільшення присутності італійського бізнесу в місті, а також налагодження нових партнерських стосунків із містами Італії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу