У Львові зустріли звільнених з полону національних гвардійців із прапорами й квітами

10:50 22 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Військовослужбовців 8-го батальйону НГУ Ігоря Панчишина та Миколу Валебного привітали заступник командира частини по роботі з особовим складом, товариші по службі, рідні та близькі.

У Львові зустріли двох мобілізованих військовослужбовців Національної гвардії України, які понад три місяці перебували в полоні. З квітами та прапорами на пероні їх зустрічали заступник командира частини по роботі з особовим складом – полковник Олександр Задворний, товариші по службі, рідні та близькі.

Командування Національної гвардії України висловлює вдячність керівнику відділу визволення полонених фонду оборони України Ользі Константиновій та координатору групи центру обміну і звільнення заручників Олегу Котенко за допомогу у звільненні з полону військовослужбовців Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України солдата Миколу Валебного та солдата Ігоря Панчишина. 

Як інформував «Щоденний Львів», з полону звільнено військовослужбовці 8-го батальйону Національної гвардії України Ігоря Панчишина та Миколу Валебного.

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу