У Львові зустріли звільнених з полону національних гвардійців із прапорами й квітами

10:50 22 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Військовослужбовців 8-го батальйону НГУ Ігоря Панчишина та Миколу Валебного привітали заступник командира частини по роботі з особовим складом, товариші по службі, рідні та близькі.

У Львові зустріли двох мобілізованих військовослужбовців Національної гвардії України, які понад три місяці перебували в полоні. З квітами та прапорами на пероні їх зустрічали заступник командира частини по роботі з особовим складом – полковник Олександр Задворний, товариші по службі, рідні та близькі.

Командування Національної гвардії України висловлює вдячність керівнику відділу визволення полонених фонду оборони України Ользі Константиновій та координатору групи центру обміну і звільнення заручників Олегу Котенко за допомогу у звільненні з полону військовослужбовців Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України солдата Миколу Валебного та солдата Ігоря Панчишина. 

Як інформував «Щоденний Львів», з полону звільнено військовослужбовці 8-го батальйону Національної гвардії України Ігоря Панчишина та Миколу Валебного.

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу