У Львові збирають кошти для українських військових, дислокованих у Криму (відео)

16:23 12 березня 2014 р.


Фото: Twittermikekomar

Гроші на продукти харчування, речі та на інші гуманітарні потреби для наших солдатів, заблокованих окупанами, несуть у гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла.

Про це ідеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK. Настоятель храму о. Степан Сус розповів у ньому, що, окрім пожертв звичайних людей, фінансово допомогти заблокованим військовим на півострові зголошуються також різні організації Львова.

На даний час вже зібрано 80 тисяч гривень. Призначення зібраних коштів різне – від закупівлі продуктів харчування – закінчуючи інвентарем для само безпеки.

За словами священика, є координаційна група з військовослужбовців,які напряму спілкуються із командирами військових частин у Криму. Отець Степан Сус зазначив також: «Потреб з’явилося дуже багато. Але, звичайно, ми, як цивільне населення, не можемо повністю доокомплектувати  ЗСУ і перекрити усі їх проблеми. І тому більше уваги звертаємо суто на гуманітарну підтримку, пов’язану з харчами і з допомогою родинам військовослужбовців»,

Водночас з огляду на безпеку, ініатори збору коштів не називають військові частини в Криму, для яких готують допомогу.

Ще одне відео: http://www.youtube.com/watch?v=4bKGPsvfEyg


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу