У Львові збиратимуть з 15.00 кошти для поранених бійців на аукціоні-ярмарку виробів школярів

09:35 17 жовтня 2014 р.


Фото: kids-center.com.ua

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, сьогодні у дворику Першого українського театру для дітей та юнацтва відбудеться благодійний аукціон-ярмарок виробів, виготовлених львівськими школярами.

У прес-службі міської ради повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» , що сьогодні у дворику Першого українського театру для дітей та юнацтва відбудеться благодійний аукціон-ярмарок виробів, виготовлених львівськими школярами. У повідомленні також конкретизують:

«У рамках проекту «Театральна педагогіка», управління освіти Львівської міської ради, Навчально-методичний центр освіти м. Львова та Перший український театр для дітей та юнацтва запрошують усіх взяти участь у благодійному аукціоні-ярмарку виробів, виготовлених власними руками. Аукціон-ярмарок відбудеться сьогодні, 17 жовтня, о 15.00 у дворику Першого українського театру для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11). 

На ярмарку будуть представлені роботи учнів з усіх львівських шкіл та працівників Першого українського театру для дітей та юнацтва, а виручені кошти будуть передані на реабілітацію поранених бійців АТО, які перебувають у львівському шпиталі. Організатори благодійного аукціону-ярмарку зазначають:

«Часом голос однієї дитини важливіший за голос сотні дорослих. Почути прагнення дітей та допомогти їм реалізувати ці прагнення зараз, як і завжди, видається вкрай важливим.

На благодійний аукціон запрошено владу міста, громадських діячів, бізнесменів, представників депутатського корпусу Львівської міської ради та представників Львівської обласної державної адміністрації. Також ми запрошуємо усіх – наших глядачів, батьків, дітей, учнів, вчителів, друзів, приятелів, небайдужих та охочих долучитися до цієї ініціативи».

Програма аукціону:

аукціон-ярмарок;

анімація для дітей: ігри, конкурси, розваги;

величезні мильні бульбашки, казкові персонажі, веселі клоуни;

виступи музичних колективів;

солодке частування.

Контактна особа: Марія Антонюк, тел. 097 82 78 774, antoniuk.mariia@gmail.com».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу