У Львові завершився Форум місцевого самоврядування

17:38 8 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: vgolos.com.ua

Резолюцію Форуму скерують у центральні органи влади в Києві.

«У Львові завершився четвертий Форум місцевого самоврядування», – повідомили сьогодні, 8 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж двох днів Форум відвідало понад 214 осіб. Як розповіли організатори, участь у Форумі взяло майже 20 міських голів різних міст України.

Традиційно, Форум завершився прийняттям резолюції, яку мають скерувати в центральні органи влади в Києві. міський голова Львова Андрій Садовий зазначив наприкінці Форуму: «Пропоную, аби ми проголосували зараз резолюцію за основу. Потім з експертними середовищами і з усіма спікерами ми вже їхні зауваження також врахуємо».

Відтак, Резолюцію четвертого Форуму місцевого самоврядування проголосували за основу. Є пропозиція Резолюцію всім спікерам, всім Асоціаціям надіслати, тоді ми делегуємо право організаційному комітету ці зауваження врахувати та скерувати Резолюцію у всі державні інституції і разом, консолідовано відстоювати та рухатись вперед».

Як розповів Олександр Кобзарев з Інституту міста, у резолюції враховані пропозиції, що стосуються конституційних змін, фінансового та кадрового забезпечення. Також зазначені пункти про персональну відповідальність, про Стратегію інновацій, зміни до бюджетного кодексу, зокрема, фінансування профтехосвіти та пільгових перевезень. Також є пункти про зміну галузевих законів щодо охорони громадського порядку, права на землю, земельного податку, ставок оплати за землю тощо. Повний текст резолюції буде оприлюднений після доопрацювання документа та акцептації усіма учасниками Форуму місцевого самоврядування.

Нагадаємо, впродовж двох днів у Львові тривав IV Форум місцевого самоврядування, який організовував Інститут міста, за ініціативи Львівської міської ради. Захід став платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів