У Львові запевнили на флеш-мобі, що «Україна – єдина!» (відео)

19:30 27 вересня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Як повідомили в суботу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «Україна – єдина!», сьогодні, 27 вересня, на площі Ринок відбувся флеш-моб «Україна – єдина!».

У прес-службі міської ради повідомили в суботу «Щоденному Львову», що 26-27 вересня у нашому місті тривали заключні заходи Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «Україна – єдина!», який проводився протягом вересня цього року. В повідомленні також зазначено:

«У рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «Україна – єдина!» сьогодні, 27 вересня, на площі Ринок відбувся флеш-моб «Україна – єдина!». Усі охочі львів’яни та гості міста, а також студенти Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша, створювали соціальні плакати. 

Із вітальними словами до учасників фестивалю звернулися Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький та міський голова Львова Андрій Садовий. «Тут зібралось багато добрих і творчих людей. Дякую за таку прекрасну ініціативу, що ця подія відбувається у Львові. Єдність – це не аксіома на все життя. За єдність треба боротись. Тому ці прекрасні праці роблять усіх нас кращими», – привітав учасників фестивалю міський голова Львова Андрій Садовий. 

«Гасло «Україна – єдина» – у душах тих, хто віддав життя за її незалежність. Україна єдина у своєму багатоголоссі, в людей, які ходять до різних церков, шкіл, проживають у різних куточках нашої країни, розмовляють різними мовами. Але ми єдині. 

Невипадково цей фестиваль ми започатковуємо саме у місті Лева, оскільки наша єдність спрямована у лоно європейської цивілізації. Ми тримаємо курс на Європу, і воротами до нового відродженого європейського життя України є славне місто Львів. Тому Національна комісія України з питань захисту суспільної моралі вибрала саме це місто для того, щоб вперше провести такий фестиваль», – розповів Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький.

Розпочався захід театралізованим дійством «Своє серце, Україно, я кладу тобі до ніг», яке виконала група волонтерів громадських організацій мЛьвова. Львів’яни та гості міста мали можливість особисто долучитись до створення соціальної реклами, творчо представити тематику єдності України, забезпечення її суверенітету та територіальної цілісності.

Опісля професійне журі визначило плакати-переможці, а мешканці голосували за переможця призу глядацьких симпатій. Автори найкращих плакатів отримали дипломи Національної комісії та подарунки спонсорів фестивалю. 

Під час заходу «Україна – єдина» учасники переглядали відеозвернення відомих українських постатей. Відбулась також демонстрація робіт переможців Фестивалю-конкурсу – відеороликів та плакатів соціального спрямування.

Нагадаємо, що на конкурс надійшло 428 соціальних плакатів і 47 роликів. Завершенням публічного заходу та ключовою подією вечора стала урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «Україна – єдина!». 

Довідка: Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі, спільно з Львівською міською радою, з метою протидії антиукраїнській пропаганді та використання креативного творчого потенціалу студентів та викладачів, митців ВНЗ для зміцнення єдності українського народу, з 10 до 27 вересня провела Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «Україна – єдина!».


Відео: Андрій Андрух / Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу