У Львові вимагали від влади негайно звільнити всіх політв'язнів

16:52 7 лютого 2016 р.


Фото: unn.com.ua

Учасники віча біля пам'ятника Тарасові Шевченку також зажадали притягнення до відповідальності всіх причетних до вбивства Небесної Сотні й чиновників із Міноборони, які були винні у сотнях смертей українських воїнів у Дебальцівському котлі.

Близько тисячі чоловік зібралося у Львові біля пам'ятника Шевченку на віче з кількома вимогами до влади. Його організували українські націоналісти, члени добровольчих батальйонів, серед яких були й закарпатці з «Карпатської січі» та інших націоналістичних організацій.

У першу чергу бійці націоналістичних добровольчих батальйонів вимагають від влади негайно звільнити всіх політв'язнів. Серед вимог – також притягнення до відповідальності всіх причетних до вбивства Небесної Сотні й чиновників з Міноборони, які були винні у сотнях смертей українських воїнів у Дебальцівському котлі. 

Учасники віче також вимагають створення у всіх регіонах так званих загонів захисту від внутрішньої окупації. Про це повідомили сьогодні, 7 лютого, в закарпатському інтернет-виданні «Prozak».

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу