У Львові відкриють головний офіс благодійного американського фонду «Допоможи Героям з України»

00:18 2 травня 2022 р.

Фото до новини

Відбулась зустріч начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького та представників благодійної американської організації «Help Heroes Of Ukraine Inc, NFP».

У межах зустрічі сторони обговорили поточні потреби українських військових частин, які реребувають на передовій, а також бригад, які дислокуються на теренах Львівщини.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com

Станом на зараз завдяки благодійній організації вдалось закупити чимало бронежилетів, касок, оптичних пристроїв для виконання військових завдань уночі. Усі відправляють на фронт.

«Завдяки ліцензії, яку ми отримали від Уряду США, ми можемо закуповувати товари подвійного призначення, зокрема військову амуніцію, та експортувати її на потреби нашої армії. За час діяльності нашого Фонду чималу кількість контейнерів із засобами індивідуального захисту вже отримали українські воїни на передовій. Ми хочемо, щоб допомога, яка сформувалась у США, максимально була використала українськими бійцями. Щиро віримо у нашу перемогу!», - зазначив координатор БФ Володимир Заболотовський.

Він також додав, що в планах організації є відкриття представництва благодійного фонду «Допоможи Героям з України» з головним офісом у Львові.

«Будь-яка допомога нашим військовим зараз неабияк важлива. Там, на фронті, хлопці і дівчата відстоюють незалежність цілої країни. А наше завдання зараз - забезпечити наших захисників необхідним спорядженням для гідної відсічі окупантів. Вкрай цінними залишаються бронежилети, каски, тепловізори, пристрої нічного бачення, аптечки. Нещодавно ми відправили на Харківщину, Донеччину та Луганщину з десяток таких комплектів на потреби поліцейських та військовослужбовців. Тому ми дякуємо усім організаціям котрі зголосилися допомогти Україні, її армії та її народові», - наголосив Максим Козицький.

Фонд «Допоможи Героям з України» (так перекладається назва ГО – ред.) створений в США у перші дні війни проти України. Його утворили українці, котрі там проживають і які захотіли докласти максимальних зусиль, щоб допомогти нашим захисникам здобути перемогу якнайшвидше.

«Від початку повномасштабної війни мета нашого фонду полягала у допомозі українським військовим. Однак після перемоги ми не зупинятимемо свою діяльність. Усі зусилля спрямуємо на відбудову України та допомогу людей, які через війну чимало втратили», - розповів директор БФ «Help Heroes Of Ukraine Inc, NFP» у США Роман Заболотовський.

Начальник ЛОВА оприлюднив перелік найнеобхіднішого для військовиків: 22 найменування

Бізнес без перевірок і штрафів: яку допомогу армії і теробороні не оподатковуватимуть

На Львівській митниці конфіскували сотні автомобілів, які ввозили під прикриттям гуманітарної допомоги

Найбільше потрібні гречка, борошно, олія та ліки: заклик волонтерів у Львові

Мер Львова звернувся до українців за кордоном: терміново потрібна допомога захисникам України

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів