У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Про це інформують у пресслужбі ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Нам дуже приємно бути тут, у Львові. У нас до вашого міста особливе ставлення. Ми готові всіляко сприяти, щоб наші стосунки лише покращувались», – підкреслив посол Вірменії Володимир Карапетян.

Як відзначив почесний консул Вірменії Норік Геворкян, відкриття представництва в місті лише сприятиме поглибленню стосунків між місцевою громадою та львів’янами.

«Для нас Львів – це знакове місто, так би мовити, столиця вірменської культури в Східній Європі. Велика подяка вам за таке товариське ставлення до вірмен. Сподіваємось, що відкриття представництва в місті сприятиме поглибленню стосунків між нашою громадою та львів’янами, частішому спілкуванню та реалізації нових спільних проєктів», – наголосив почесний консул Вірменії.

Володимир Карапетян – надзвичайний і повноважний посол Вірменії в Україні з 1 червня 2021 року. Досі працював на посадах прес-секретаря прем’єр-міністра Вірменії та начальника відділу зв'язків з пресою МЗС Вірменії, радником посольства Вірменії в Грузії тощо.

Норік Геворкян – почесний консул Вірменії, голова Київської вірменської громади, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, Заслужений тренер України з греко-римської боротьби.

Туристів з Вірменії заохочують відвідати Львівщину

У Львові вшановують жертв геноциду вірмен

У львівському Вірменському соборі – храмовий празник

Вірменська апостольська церква очолить освячення води у Львові на Богоявлення

У Львові капітально відреставрували подвір’я Вірменського собору

 

 

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу