У Львові відбулися сутички через концерт російськомовного гурту (відео)

23:00 21 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки «Правий Сектор / Львівщина» в інтернет-мережі «Facebook».

В оперному театрі пообіцяли прислухатися до думки патріотичної громадськості.

«У Львові намагались зірвати концерт російськомовного гурту «НеАнгели», – повідомили сьогодні, 21 квітня, тележурналісти, які також розповіли подробиці:

«Кількадесят хлопців до останнього не пускали відвідувачів всередину оперного театру. Вхід до оперного театру у Львові, де мав відбутись концерт гурту «НеАнгели», загородили три ряди хлопців. Серед них – і учасники АТО.

Що ближче до концерту, то більше розпалювались пристрасті. Врешті один із протестувальників підійшов з мачете до афіші та порізав її. Патрульні відразу схопили хлопця. Та їх оточили інші учасники акції, почалась штовханина, хлопця відпустили.

«НеАнгели» накликали на себе обурення львів'ян через позицію щодо української музики. Співачки виступили проти того, аби віддавати українському контенту 30% радіоефіру.

Та шанувальникам російськомовної творчості «НеАнгелів» не до проблем рідної мови. Хвилювалися, аби квитки не пропали.

Кілька хвилин по сьомій, коли і мав початися концерт, хлопці розійшлися. Та домовились з адміністрацією театру, що такі артисти тут більше не виступатимуть».

Про це повідомили сьогодні, 21 квітня, на «Телеканалі новин «24». Натомість активісти розповіли в четвер:

«Сьогодні «Правий Сектор» Львівщини разом із іншими націоналістичними організаціями провів попереджувальну акцію протесту біля оперного театру у зв'язку з концертом групи «Неангели».  Нагадаємо, ця група виступила проти введення квот на україномовну музику на радіо. Тобто проти того, щоб україномовна музика займала 75% ефіру. 

Під час акції було проведено бесіду з керівництвом оперного театру та прийнято рішення, що найближчим часом активісти складуть список тих виконавців, позиція яких є антиукраїнською. Своєю чергою, директор театру пообіцяв в подальшому орієнтуватись на цей документ та прислухатись до думки патріотичної громадськості.  Підтримуй українську музику!».

Про це повідомили сьогодні, 21 квітня, на сторінці «Правий Сектор / Львівщина» в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів