У Львові урочисто погасили конверт «Україна – єдина країна, единая страна» (відео)

15:22 9 жовтня 2014 р.


Фото: Олександр Мазуренко / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, національний поштовий оператор «Укрпошта» оголосив до Всесвітнього дня пошти всеукраїнську акцію «За мир в єдиній Україні» і запросив українців долучитися до цієї акції та написати листа з побажаннями миру та єдності.

У прес-службі міської ради повідомили у четвер «Щоденному Львову», що сьогодні, 9 жовтня, з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти, в Інформаційно-практичному центрі безпеки міста, що на площі Ринок, відбулося урочисте спецпогашення конверту «Україна – єдина країна, единая страна». У повідомленні також конкретизують:

«Така акція сьогодні відбулася одночасно в усіх областях України. Школярі створили велику поштову листівку і відправили її у зону АТО. Також організатори презентували виставку «Польова пошта Майдану». 

Урочисто погасили конверт «Україна – єдина країна, единая страна» начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк, в.о. директора Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Михайло Ломага, організатор виставки «Польова пошта Майдану», філателіст Андрій Пилюх і співавтор ідеї «Пошта Майдану» Юрій Регліс. Зокрема, начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк зазначила:

«Правду кажучи, ті солдати, які зараз є на Сході України, чекають дитячих листів і малюнків, можливо, навіть більше, ніж теплого одягу, про який повинні подбати ми. Минають війни, міняються уряди, а що залишається – пошта.

Немає нічого більш приємного у світі, ніж отримати живого ручнописаного листа в хорошому конверті від серця до серця. Я щиро сподіваюся, що всі ці листи і малюнки дійдуть до своїх адресатів.

Вітаю усіх, хто працює на пошті, з Всесвітнім днем пошти. Дякую усім, хто був причетний до дизайну цього конверту».

Організаторами урочистого спецпогашення є Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» та Інформаційно-практичний центр безпеки міста. Національний поштовий оператор «Укрпошта» до Всесвітнього дня пошти оголосив всеукраїнську акцію «За мир в єдиній Україні» і запросив українців долучитися до цієї акції та написати листа з побажаннями миру та єдності.

У рамках акції 9 жовтня у всіх областях України одночасно відбулося урочисте спецпогашення поштового конверту «Україна – єдина країна, єдиная страна». Церемонія спецпогашення є традиційною у поштовій культурі.

Новий конверт гаситься спеціальним штемпелем «Перший день», який, відповідно до поштових законів, діє всього один день. Таким чином конверт вводиться в обіг. 

Тепер поштовий конверт «Україна – єдина країна, единая страна» можна знайти у пунктах продажу».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу