У Львові також створили Автомайдан

15:35 13 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/euromaidanlviv/photos_stream

Його учасники поставили собі за мету підвищити безпеку інших учасників мирних акцій та всіляко перешкоджати діям корумпованих чиновників, що діють всупереч Конституції та народу України.

Відсьогодні у структурі Львівського Євромайдану почав функціонувати власний Автомайдан. Про це оголосила координаційна рада «Євромайдану Львів». Нове формування носитиме назву «Автомайдан Львів».

Львівський автомайдан – це об’єднання власників автотранспорту, які на добровільних засадах надають рiзноманiтну пiдтримку Євромайдану. Учасники «Автомайдан Львів» поставили собі за мету підвищити безпеку інших учасників мирних акцій та всіляко перешкоджати діям корумпованих чиновників, що діють всупереч Конституції та народу України.

Автомайданівці називать себе спільнотою вільних та чесних водіїв, котрим набридло спостерігати за беззаконням та наругою в Україні. Усі водії, що увійшли в нове об’єднання закликають всіх небайдужих львів’ян та жителів області продовжувати спільну боротьбу.

Про це повідомляє сьогодні, 13 січня, інформагентство «МЕДІАСТАР».

Як інформував «ЩЛ», автомобілісти Львівщини теж пікетували дачу Медведчука й підтримали Євромайдан у Харкові.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу