У Львові суд заборонив 9 травня «нищити колорадського жука» й дозволив захід ветеранів

23:18 8 травня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Відтак начальник юридичного управління міськради заявила в четвер: «Це неприпустимо, коли 9 травня на пам’яті жертв хочуть маніпулювати».

Як повідомляє сьогодні, 8 травня, прес-служба міської ради, окружний адміністративний суд лише частково заборонив проведення у Львові 9 травня масових заходів. Ним заборонено тільки проведення акції «Знищ колорадського жука», заявленої громадською організацією «Ідея нації», тоді як міськрада просила суд заборонити – з метою недопущення провокацій – проведення 9 травня у Львові масових демонстрацій, мітингів і походів усім політичним партіям, громадським організаціям та окремими громадянам.

Начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич зазначає з цього приводу: «Проводити заходи ГО «Львівська міська рада організації ветеранів України» суд не заборонив. Це неприпустимо, коли 9 травня на пам’яті жертв хочуть маніпулювати. Юридичне управління ЛМР мало достатньо підстав вважати, що задекларовані у заявках акції можуть спричинити загрозу громадській безпеці на 9 травня, тому ми звертались до суду. До позовної заяви була додана і копія відповідного листа ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області від 05.05.2014р. № 16/2850».

Як інформував «ЩЛ», заявки на проведення 9 травня заходів у Львові подали дві громадські організації – «Львівська міська рада організації ветеранів України» та «Ідея нації»; 9 травня Львів охоронятимуть від провокаторів приблизно 1400 міліціонерів – у цьому запевнив у четвер начальник сектору забезпечення масових заходів управління громадської безпеки обласного управління МВС Ігор Гнилюх.

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу