У Львові створено декілька центрів самооборони

16:54 21 лютого 2014 р.


Фото: facebook.com/euromaidanlviv

У Львові створено кілька центрів самооборони, які координують свої дії один з одним. Всі стихійні загони уніфіковуються.

Про це сьогодні, 21 лютого, в ефірі громадського телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу повідомив представник Самооборони, член Комітету Майдану Львівщини, депутат Львівської міської ради від УДАРу Юрій Мартинюк.

"Учора ми спільно з міліціонерами взяли «під охорону» декілька об’єктів і несемо цілодобове чергування. Ми розробили систему відповідної ідентифікації в т.ч. й для правоохоронців. Львівські силовики заявили, що не підуть проти власного народу, щойно відповідну заяву оприлюднив й генерал-лейтенант Академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного Павло Ткачук. Він запевнив мешканців Львівщини в тому, що не віддасть жодного злочинного наказу проти свого народу і не буде їх виконувати, відповідну підтримку людям висловили й інші львівські силовики», - наголосив Юрій Мартинюк.

«Є надзвичайно позитивні речі, сьогодні ми не ділимо громаду Львівщини на певні середовища – міліціонерів, юристів та звичайних людей. Нас  об’єднує єдина мета забезпечити спокій та правопорядок у своїх домівках, сім’ях», - сказав депутат.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу