У Львові розповіли про монополію парламентських партій у розподілі керівників ТВК

11:27 10 вересня 2020 р.

У складі територіальних виборчих комісій на Львівщині є очевидна перевага певних політичних сил.

Про це сьогодні, 10 вересня, на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив Тарас Радь, координатор спостереження ГМ “ОПОРА” за виборами у Львівській області, пише DailyLviv.

За його словами, сьогодні аж 61% усього складу ТВК на Львівщині є представниками лише 7 партій.

Найбільше представників у складі ТВК мають: «Європейська Солідарність» - 112 осіб, ВО «Батьківщина»  (109),»Слуга народу» і «Опозиційна платформа – За життя» (по 107), «Голос» (95), «За майбутнє» (48). Найменша такких представників у «Варти», «Нової політики»та ще кількох подлітсил (по 15), - розповів Тарас Радь, координатор спостереження ГМ “ОПОРА” за виборами у Львівській області на засіданні «Підготовка до місцевих виборів на Львівщині: формування комісій, дочасна агітація та використання адмінресурсу» у Львівському пресклубі.

- Це не є порушенням законодавства, а лише картина того, як різні політичні сили підготувалисьдо виборів, -  зазначив Тарас Радь.

Загалом, за його словами, на Львівщині сформовано 87 ТВК, але остаточний процес їхнього формування завершиться 9 жовтня.

Додамо, Максиму Козицькому та його команді пропонують підписати «Кодекс поведінки посадових осіб» і не дарувати людям кіз.

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу