21-22 квітня у Львові пройде міжнародна конференція про децентралізацію влади

11:15 21 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: nbuviap.gov.ua

На проспекті Свободи обговорюватимуть сучасні виклики та можливості.

«21-22 квітня 2016 року у Львові буде проведена Міжнародна конференція «Децентралізація влади – сучасні виклики та можливості», в рамках якої відбудеться фахова дискусія щодо децентралізації влади в Україні» – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Конференцію організує представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні у партнерстві з львівською ромадською організацією «Інститут врядування». Мета конференції – визначення сучасних політичних, соціально-економічних і управлінських викликів в умовах децентралізації влади в Україні та обговорення перших результатів процесу об’єднання територіальних громад, а також ознайомлення з можливостями налагодження партнерських стосунків між українськими та німецькими містами і громадами.

Міський голова Львова Андрій Садовий заначив із цього приводу: «Львів ефективно співпрацює з багатьма містами Німеччини. Чимало важливих проектів реалізується у Львові за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Ми раді, що Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні обрало Львів для проведення дводенної фахової дискусії з питань децентралізації влади. Це важливо з огляду на ситуацію в Україні та тих дискусій, які відбулись саме у Львові кілька днів тому під час четвертого Форуму місцевого самоврядування».

Основними темами для обговорення під час конференції будуть: міжмуніципальне партнерство; децентралізація влади; досвід і перспективи утворення та діяльності об’єднаних територіальних громад; особливості формування планів соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад; чинники формування сприятливого бізнес-клімату в об’єднаних територіальних громадах. У конференції візьмуть участь представники урядових та неурядових організацій, а також органів місцевого самоврядування України та Німеччини.

Серед них: Ханс-Йоахім Фухтель, парламентський державний секретар Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Федеративної Республіки Німеччини, депутат Бундестагу; керівники рефератів міжнародного співробітництва з міст-побратимів Львова – Фрайбургу і Лейпцігу Гюнтер Бургер та Габріель Гольдфус відповідно; Даніель Зайберлінг, керівник проекту Фонду Ганса Зайделя у Молдові, Румунії та Україні; Мартиненко Олександр Андрійович, Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України; Федорчук Володимир Ярославович, Заступник Міністра Кабінету Міністрів України; Костянтин Ващенко, Голова Національного агентства України з питань державної служби; представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Андрій Садовий, міський голова Львова; Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради; Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації; Анатолій Чемерис, голова правління ГО «Інститут врядування»; представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ); представники ТОВ «Engagement Global»/ Сервісної служби «Мiста в єдиному світі» (SKEW); представники міст-партнерів з України та Німеччини, а також голови міських, селищних рад і об’єднаних територіальних громад з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Чернігівської, Тернопільської, Херсонської та інших областей України.

Конференція відбудеться 21-22 квітня в «Леополіс Холі» на четвертому поверсі торгової галереї «Опера Пасаж» на проспекті Свободи, 27. Реєстрація учасників: до 9.30, початок роботи – 9.30».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів