У Львові представили команду і програму «Заступу»

11:22 2 жовтня 2014 р.

У Львові 2 жовтня відбулося представлення команди політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» від Львівщини.

Керівник Львівського обласного штабу політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» Валерій Губерський представив програму партії, з якою «ЗАСТУП» йде на позачергові вибори в парламент, що відбудуться 26 жовтня 2014 року.
«Ми представляємо інтереси громадян, які живуть в селі, забезпечують продовольчу безпеку та доступ до якісної екологічної їжі.», - сказав В. Губерський.

Політик переконаний, що необхідність появи нової аграрної партії в суспільстві назріла вже давно. Аграрії повинні мати своє представництво в парламенті: «Ми пропонуємо те, що допоможе відродженню села. І це прописано в нашій програмі. – запевнив В. Губерський. – Перше, що треба реалізувати, — децентралізацію влади. Сільські й селищні громади мають отримати більше повноважень.  Друге — необхідно продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, необхідно ухвалити закон «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», який допоможе зупинити тіньовий ринок продажу землі й не дозволить обдирати селян», - переконаний політик.

Також третій момент програми партії  — навести лад у питаннях оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. А для цього необхідно запровадити Державний земельний кадастр і ухвалити цільову Державну програму з охорони родючості землі.

Довідка

Перша п’ятірка передвиборчого списку: голова партії Віра Ульянченко, заступник голови - Геннадій Новіков, голова Омельницької сільради Олександра Шереметьєва,  Володимир Хоменко, заступник голови партії Ірина Синявська.

 


Відео:

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу