У Львові представили команду і програму «Заступу»

11:22 2 жовтня 2014 р.

У Львові 2 жовтня відбулося представлення команди політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» від Львівщини.

Керівник Львівського обласного штабу політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» Валерій Губерський представив програму партії, з якою «ЗАСТУП» йде на позачергові вибори в парламент, що відбудуться 26 жовтня 2014 року.
«Ми представляємо інтереси громадян, які живуть в селі, забезпечують продовольчу безпеку та доступ до якісної екологічної їжі.», - сказав В. Губерський.

Політик переконаний, що необхідність появи нової аграрної партії в суспільстві назріла вже давно. Аграрії повинні мати своє представництво в парламенті: «Ми пропонуємо те, що допоможе відродженню села. І це прописано в нашій програмі. – запевнив В. Губерський. – Перше, що треба реалізувати, — децентралізацію влади. Сільські й селищні громади мають отримати більше повноважень.  Друге — необхідно продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, необхідно ухвалити закон «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», який допоможе зупинити тіньовий ринок продажу землі й не дозволить обдирати селян», - переконаний політик.

Також третій момент програми партії  — навести лад у питаннях оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. А для цього необхідно запровадити Державний земельний кадастр і ухвалити цільову Державну програму з охорони родючості землі.

Довідка

Перша п’ятірка передвиборчого списку: голова партії Віра Ульянченко, заступник голови - Геннадій Новіков, голова Омельницької сільради Олександра Шереметьєва,  Володимир Хоменко, заступник голови партії Ірина Синявська.

 


Відео:

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

12:03 16 квітня 2021 р.

Садовий запропонував відкрити у Львові Генконсульство США. Домовились, що почнуть з Американського дому

Америка готова й надалі співпрацювати з Україною та підтримувати її в антикорупційних зусиллях. Про це під час брифінгу у Львові сказала тимчасово повірена у справах США в Україні пані Крістіна Квін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу