У Львові пікетують ЛОР за відставку Сала

11:57 11 лютого 2014 р.

Під стінами Львівської ОДА зібралися активісти національно-демократичних сил, Народної Самооборони, Комітету жіночого спротиву, які вимагають від депутатів проголосувати за недовіру голові Львівської ОДА Олегові Салу.

Про це інформує прес-служба Львівської крайової організації народного Руху України.

Депутатів ЛОР закликають визначитися: вони є опозиційними до влади чи просто використовували опозиційну риторику, аби обманути виборців та отримати мандат.

«Перебування Сала на посаді голови ЛОДА – це ганьба. Бо на Львівщині все залежить не від центральної влади, а від тих, кого обрали виборці Львівщини. І позбутися цієї ганьби нам дозволяє ст. 118 Конституції України, яка надає обласній раді право висловити недовіру голові облдержадміністрації і при цьому не вимагає жодних умов - на кшталт неналежного виконання своїх обов’язків чи вчинення правопорушень», - зазначає координатор Народної самооборони Валерій Веремчук.

«Жіночий комітет спротиву, який утворився на Львівщині – це наші матері, жінки, дівчата, які підтримують Майдан», -  наголосила  представник комітету Лідія Бойчишин.

Також вона закликати кожного з депутатів, які сьогодні голосуватимуть за відставку злочинного представника влади, зазирнути  до себе в серце і голосувати згідно із власним сумлінням.

«Сьогодні багато жіночих організацій об’єдналися в комітет жіночого спротиву і ведуть  дуже активну роботу на Майдані. Кожна мама благає депутата, який сидить у сесійному залі: «Проголосуйте за відставку Сала, бо не має бути у Львівській області злочинної влади. Ми повинні показати приклад усій Україні», - зазначила Бойчишин.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу