У Львові перенесуть День міста

17:57 21 квітня 2020 р.

  • 1

Міський голова Львова Андрій Садовий на вівторок, 28 квітня, скликає сесію міської ради.

Під час засідання планують розглянути важливі для міста питання, пов`язані з протидією пандемії коронавірусу, а також питання щодо підтримки місцевого бізнесу в умовах карантину. Питання порядку денного будуть обговорені під час засідання колегії Львівської міської ради.

Оскільки карантин в Україні продовжать як мінімум до 12 травня, то відповідно доведеться перенести святкування Дня міста, який традиційно відзначають у першу неділю травня. 

Про це повідомляє Львівська міська рада

Коментарі(1)

Тінь

03:04 22 квітня 2020 р.

Відповісти

... В день міста Лева пора травнева, бруньки весняні такі духмяні ... А пані Львова - краса чудова мов смарагдова п'янка медова ... ... А родзинкою буде карнавальна хода балахонів з масками та балаклавами - "Впізнай мене !" називається ...

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу