У Львові оголосив безстроковий страйк найстаріший університет країни

23:37 19 лютого 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Його розпочато на підтримку борців за Волю, Незалежність і Соборність України.

Про це йдеться в опублікованому на його сайті «Зверненні Львівського національного університету імені Івана Франка до учасників мирного протесту на Майдані Незалежності»:

«Дорогі Герої Української Революції Гідності!

18 лютого 2014 року політично збанкрутіла бандитська влада розпочала безпрецедентні терористичні акції проти власного народу. Мирний протестний рух свідомих українських громадян цинічно й брутально придушують озброєні спецпризначенці та кримінальні злочинці. Керівники Київської міської державноїадміністрації, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ таМіністерства юстиції грубо порушили закони України, суттєво обмеживши безрішення Парламенту конституційні права і свободи українців щодо вільногопересування та доступу до об’єктивної інформації.

Зважаючи на ці обставини, Львівський національний університет імені Івана Франка оголошує безстроковий страйк на підтримку борців за Волю, Незалежність і Соборність України. Ми звертаємося до всіх навчальних закладів України із закликом приєднатися до актів громадянської непокори й утворити потужний всеукраїнський протестний рух із кардинальною вимогою – дострокової відставки злочинного диктатора Віктора Януковича.

Ректорат (Прийнято на засіданні ректоратупротокол № 33 від 19 лютого 2014 року)».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу