У Львові на колінах пом'янули Героя України

16:42 29 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: vgolos.com.ua

Рідні та товариші по службі генерал-майора Сергія Кульчицького помолилися за упокій загиблого та поклали квіти до його могили.

«У другу річницю загибелі Сергія Кульчицького військовослужбовці Національної гвардії України вшанували пам'ять бойового генерала, який віддав життя за Україну», – повідомили сьогодні, 29 травня, в прес-службі Національної гвардії України, де також поінформували:

«Заходи розпочались з богослужіння у військовому храмі Архистратига Михаїла на території Львівського полку Національної гвардії України. На Личаківському цвинтарі, де похований генерал-майор Сергій Кульчицький, рідні та товариші по службі помолились за упокій загиблого та поклали квіти до його могили.

На церемонії вшанування пам’яті Героя України були присутні начальник Західного територіального управління Національної гвардії України – полковник Володимир Гордійчук, перший заступник начальника Західного територіального управління й начальник штабу –  полковник Олег Сахон, начальник Навчального центру Національної гвардії України та його заступники, військовослужбовці батальйону імені Сергія Кульчицького, ветерани, рідні та близькі. Військовослужбовець батальйону Кульчицького згадуував: «Це був чесний вимогливий командир. Не так було просто організувати майданівців, але він зміг. З першого дня у навчальному центрі ми його полюбили. Не дивлячись, що Сергій Петрович був генералом з ним можна було поспілкуватись на «ти», він дозволяв. Міг зайти в палатку попити чаю чи кави з нами. Ставився до нас, як до людей, в другу чергу вчив нас бути військовими професіоналами. Загинув Сергій Петрович в мене на очах. Того дня я виконував обов’язки командира роти, наш підрозділ стояв на горі Карачун. Вони прилетіли на вертольоті, ми ще поспілкувались…».

У своїй промові перед присутніми перший заступник командира батальйону імені Кульчицького – начальник штабу  підполковник Роман Мамайсур наголосив: «Генерал-майор Сергій Кульчицькій навчив нас любити батьківщину, так, як він любив. І навіть коли його не стало, він постійно був з кожним із нас. Це наш перший командир, наш батько, ми будемо пам’ятати його завжди».

На Личаківському цвинтарі пам'ять загиблого Сергія Кульчицького вшанували на колінах».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини