У Львові медалями відзначили трьох демобілізованих військовослужбовців

14:03 1 березня 2016 р.

Військовий комісар Галицько-Франківського об’єднаного районного військового комісаріату міста Львова підполковник Олександр Кудінов, у відповідності до Указу Президента України від 8 травня 2015 року, вручив Олександру Власенку, Артуру Пилипену, Петру Партиці медалі «Захиснику Вітчизни».

Мешканці міста Львова молодший лейтенант Олександр Власенко, сержант Артур Пилипен, солдат Петро Партика були призвані на військову службу під час однієї з хвиль часткової мобілізації. У найгарячіші місяці 2014-2015 років з честю виконували бойові завдання у складі підрозділів сил Антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей.

– Про себе тоді ніхто не думав. Україна в небезпеці – значить потрібно братися за зброю, відкладати вбік мирні справи і ставати солдатами,  – говорить молодший лейтенант запасу Олександр Власенко.

У серпні 2014 року він отримав поранення, коли поблизу населеного пункту Старобешеве на Донеччині його підрозділ потрапив під артилерійський обстріл проросійських терористів.

Військовий комісар Галицько-Франківського об’єднаного районного військового комісаріату міста Львова підполковник Олександр Кудінов, у відповідності до Указу Президента України від 8 травня 2015 року, вручив тепер уже колишнім військовослужбовцям медалі «Захиснику Вітчизни». Нагороди знайшли їх через кілька місяців після демобілізації з лав Збройних Сил України.

– Ми постійно уточнюємо списки особового складу, військовослужбовців, які були представлені до нагородження, але через певні обставини не змогли отримати відзнаки. Всіляке трапляється: перевели з одного підрозділу в інший, або поранення і госпіталь, а там демобілізація. Знаходимо хлопців та вручаємо нагороди, якими держава відзначила їхній солдатський подвиг, - каже підполковник Олександр Кудінов.

Військовий комісар зазначає, що демобілізовані солдати та офіцери після служби в АТО повернулись до своїх звичних занять. Але цікавляться змінами, що відбуваються у війську, і не виключають того, що повернуться на військову службу за контрактом. А українська армія потребує професійних воїнів, перевірених під час реальних боїв.

Про це повідомив Регіональний медіа-центр Міноборони України (м.Львів).

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу