У Львові хочуть відновити військові кафедри

13:48 17 березня 2014 р.


Фото: kameniar.lnu.edu.ua

Міський голова Львова ініціюватиме звернення до Міноборони та Міносвіти щодо відновлення військових кафедр у всіх вищих навчальних закладах України з нового навчального року, інформує прес-служба ЛМР.

«Сьогодні мова йде про часткову мобілізацію. Дуже багато львів’ян готові служити у Збройних силах чи Національній гвардії. Це правильно. Бо чоловіки повинні захищати свою рідну хату і країну.

Я сьогодні звернусь з листом до Міністра оборони і до Міністра освіти, щоб у новому навчальному році у вищих навчальних закладах були відновлені військові кафедри. Але відновлені, враховуючи нові реалії сьогоднішнього дня, враховуючи інформаційні війни, які ведуться. Сьогодні всі студенти повинні вміти користуватись зброєю і повинні вміти адекватно себе поводити у неординарних ситуаціях. Раніше відповідна військова підготовка також була у старших класах шкіл. Зараз це зведено нанівець. За останні роки в державі все робилось з одною метою – щоб знищити армію. Керівники держави боялись, що армія виступить тим чинником, щоб навести порядок в країні. Сьогодні ми зрозуміли – або будемо годувати власну, або чужу армію. Сьогодні треба передбачати значні кошти в державному бюджеті, щоб армія належним чином була укомплектована, мала усі необхідні засоби та ресурси. Треба патріотичне виховання серед школярів старих класів також проводити. Безперечно, треба відновлювати військові кафедри у вищих навчальних закладах, але у новій формі. Всі повинні відповідально ставитись до ситуації у своїх містах і в країні. Крім нас з вами ніхто нашу державу захищати не буде. Вся світова спільнота є з нами, але морально», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу