У Львові буде Українсько-польський університет транскордонного співробітництва

22:00 6 вересня 2014 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

«Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська міська рада, як співорганізатори Українсько-польського «Фестивалю партнерства», виступили з ініціативою започаткування постійно діючого проекту «Українсько-польський університет транскордонного співробітництва», – інформує прес-служба ЛОР.

Таке рішення записане у спільній декларації про активізацію українсько-польського транскордонного співробітництва, озвученій 6 вересня у малій сесійній залі Львівської обласної ради під час Українсько-польського форуму партнерства.

Проект „Українсько-польський університет транскордонного співробітництва” започатковано, враховуючи особливу актуальність передачі досвіду польського самоврядування і громадського сектору з питань реформування суспільних інституцій при входження Польщі до Європейського Союзу, а також  з метою розв’язання практичних питань у таких сферах: економіки та енергоефективності, культури і туризму; освіти і науки; екології та рекреації; охорони здоров’я та соціального захисту; збереження історико-архітектурної спадщини.

Як зазначається у декларації, „основним завданням цього проекту є глибоке і різностороннє вивчення, передача досвіду органів місцевої і регіональної влади, громадських, наукових, релігійних інституцій Республіки Польща у задекларованих сферах, а також у сфері євроінтеграції, зокрема, з питань адміністративно-територіальної реформи, системи управління та розвитку міст і території, галузевого розвитку, роботи з інституціями ЄС, співпраці органів влади і громадського сектору, вирішення найбільш важливих проблем у суспільному транскордонному просторі”.
„Українсько-польський університет транскордонного співробітництва” працюватиме у таких формах: конференції, семінари, вишколи, виставки, тощо.

dailylviv.com

До теми

19:16 27 лютого 2021 р.

Україною не можуть керувати громадяни Російської Федерації, як це було при Януковичу, - РНБО

РНБО доручило Кабміну розробити законопроєкт про подвійне громадянство, Метою законопроєкту має стати недопущення громадян інших країн до управління державою.

Рубрика: Політика

16:37 27 лютого 2021 р.

Добкін зізнався, що Янукович і Клюєв платили Тягнибоку і "Свободі", - приклад чорного піару на сайтах

На відміну від газет, що наприкінці січня у восьми регіонах України просували переважно позитивний контент, сайти розміщували і негативну політичну «джинсу».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу