У Львівському районі утворили та сформували 13 сільських і селищних ТВК. Перелік

12:48 27 серпня 2020 р.

25 серпня Львівська районна територіальна виборча комісія на своєму засіданні постановою №1 утворила та сформувала склад сільських та селищних територіальних виборчих комісій у межах Львівського району Львівської області.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, інформує пресслужба ЛОДА.

За її словами, документом утворено та сформовано склад Великолюбінської, Куликівської, Новояворичівської, Щирецької селищних і Давидівської, Добросинсько-Магерівської, Жовтанецької, Зимноводівської, Мурованської, Оброшинської, Підберізцівської, Солонківської, Сокільницької сільських територіальних виборчих комісій. Кожна комісія складається із голови, заступника голови, секретаря та 15 членів комісії.

Найближчими днями ці комісії проведуть свої перші засідання.

Посадовиця додала, що зазначену постанову з відповідними додатками (для кожної територіальної виборчої комісії) надіслано відповідним райдержадміністраціям для оприлюднення на офіційних вебсайтах, а також буде оприлюднено на дошці оголошень Львівської районної територіальної виборчої комісії.

dailylviv.com

До теми

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу