У Львівській ОДА оголошено конкурс на керівників структурних підрозділів

19:22 8 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Зокрема в облдержадміністрції потребують п’ять директорів її департаментів.

«Голова обласної державної адміністрації Олег Синютка оголосив відбір на керівні посади у Львівській ОДА – повідомили сьогодні, 8 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Відповідне розпорядження оприлюднене на офіційному сайті у понеділок, 7 грудня Відкритий конкурс оголошено на посади керівників семи структурних підрозділів.  Зокрема, п’яти директорів департаментів: міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; економічної політики; паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження; дорожнього господарства, транспорту та зв’язку; екології та природних ресурсів, а також начальника управління туризму та курортів та директора Державного архіву Львівської області.

Участь у відборі можуть взяти участь особи, які: є громадянами України; не досягли встановленого граничного віку перебування на державній службі (65 років); мають вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр); мають загальний трудовий стаж роботи не менше п’яти років. Кандидатури на згадані керівні посади у Львівській ОДА відбиратиме конкурсна комісія, у складі дев’яти осіб, серед яких провідні експерти, представники українського бізнесу та освіти.

Для участі у попередньому відборі слід до 18 грудня 2015 року подати наступні документи: заяву та згоду на обробку персональних даних (зразок заяви); аплікаційну форму (аплікаційна форма); копії документів про вищу освіту (з додатками до диплому); копію паспорта громадянина України; копію трудової книжки. За результатами розгляду кандидати на посади керівників структурних підрозділів ОДА допускаються до тестування.

У разі успішного складання тесту, претенденти запрошуються на співбесіду із членами конкурсної комісії. Потім комісія обере кандидатів, яких рекомендуватиме голові облдержадміністрації для призначення на відповідну посаду.

Контакти: відділ кадрової роботи та нагород апарату облдержадміністрації, тел. (032) 2999-119, 2999-597, 2999-492, email: kadryvd@loda.gov.ua. (м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 232, 245).

Нагадаємо, що голова Львівської ОДА Олег Синютка також ініціював відбір голів райдержадміністрацій на відкритому конкурсі, який триватиме до 10 грудня 2015 року».

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу