У Львівській облраді заслухають керівників прокуратури та податкової

21:04 17 вересня 2021 р.

Фото до новини

VII чергова сесія Львівської обласної ради розпочне свою роботу у четвер, 30 вересня. Відповідне рішення сьогодні ухвалила президія обласної ради. У порядку денному сесії – майже 70 питань.

Про це Dailylviv.com поінформували у пресслужбі Львівської облради.

Зокрема, депутати планують розглянути зміни до обласних цільових програм, заслухають інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на Львівщині, проведення вакцинації та вжиття заходів реагування у зв'язку з епідемією коронавірусу.

Під час сесії депутати планують почути звітну інформацію від керівників Львівської обласної прокуратури, головного управління Державної податкової служби у Львівській області.

Керівники департаментів Львівської обласної державної адміністрації поінформують обласну раду щодо ситуації із закриттям закладів освіти у Львівській області та щодо ліквідації наслідків обвалу моста на дорозі Львів-Радехів-Луцьк в селі Гайок.

«Також депутати планують розглянути ряд звернень. Зокрема, сьогодні критична ситуація з тарифами на комунальні послуги. Населенню та бюджетним установам буде складно сплачувати такі ціни, запропоновані урядом. 1 жовтня не за горами, то ж це питання потребує негайного розгляду депутатами Львівської обласної ради.», - зазначила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини