У Львівській облраді заслухають керівників прокуратури та податкової

21:04 17 вересня 2021 р.

VII чергова сесія Львівської обласної ради розпочне свою роботу у четвер, 30 вересня. Відповідне рішення сьогодні ухвалила президія обласної ради. У порядку денному сесії – майже 70 питань.

Про це Dailylviv.com поінформували у пресслужбі Львівської облради.

Зокрема, депутати планують розглянути зміни до обласних цільових програм, заслухають інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на Львівщині, проведення вакцинації та вжиття заходів реагування у зв'язку з епідемією коронавірусу.

Під час сесії депутати планують почути звітну інформацію від керівників Львівської обласної прокуратури, головного управління Державної податкової служби у Львівській області.

Керівники департаментів Львівської обласної державної адміністрації поінформують обласну раду щодо ситуації із закриттям закладів освіти у Львівській області та щодо ліквідації наслідків обвалу моста на дорозі Львів-Радехів-Луцьк в селі Гайок.

«Також депутати планують розглянути ряд звернень. Зокрема, сьогодні критична ситуація з тарифами на комунальні послуги. Населенню та бюджетним установам буде складно сплачувати такі ціни, запропоновані урядом. 1 жовтня не за горами, то ж це питання потребує негайного розгляду депутатами Львівської обласної ради.», - зазначила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу