У Львівській області немає жодного виборчого округу, де всі кандидати подали б фінансові звіти, – спостерігачі

16:41 13 жовтня 2014 р.

Чимало кандидатів подали порожні фінансові звіти, тобто у графі «витрат» зазначено нуль гривень, хоча половина округу завішана їхніми білл-бордами. Таку думку сьогодні озвучили на прес-конференції представники громадянської мережі «Опора» Наталія Радиш та Ірина Швець.

Представник Ірина Швець зазначила, що відповідно до звітів, кандидати у нардепи проводили агітацію в обхід виборчих фондів. «У Львівській області немає жодного виборчого округу, де всі кандидати подали би фінансові звіти» – пояснила Ірина Швець.

За словами спостерігачів, виборчі округи по-різному відгукнулись на запит на публічну інформацію, а саме – звітування кандидатів за кошти, які були використані на агітацію з виборчого фонду. Наприклад у ВО №124 м. Сокаль пояснили, що вони відсилають усі оригінали звітів до ЦВК і не залишають собі копій, хоча юридично все має бути навпаки. А у ВО №115, що на Сихові, відповіли, що ще навіть не розпаковували конвертів. Ірина Швець пояснила, що ці проміжні звіти мали би бути вже опубліковані ЦВК, проте на їхньому сайті немає не тільки такої інформації, але навіть не створено для ознайомлення відповідної рубрики.

Мар'яна Голуб'як

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу