У Луганську терористи захопили військкомат (оновлено, відео)

11:44 4 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Reuters

ЗМІ повідомляють про це в неділю суперечливу інформацію.


Відео: «Телеканал новин «24»

«Zaxid.net» інформує – сьогодні, 4 травня, в повідомленні «Строковики не здавали зброю в Луганську, – Міноборони»:

«У Луганську сепаратисти захопили збірний пункт місцевого військкомату, однак бійці Нацгвардії покинули його зі зброєю. Про це заявляє «Інтерфакс» з посиланням на джерело в Міноборони.

У Міністерстві оборони України поінформували, що в Луганську, ввечері в суботу, 3 травня, сепаратисти захопили збірний пункт, де на той момент перебували бійці Національної гвардії.

«Бійці Нацгвардії змогли вийти зі зброєю з захопленого будинку. Інформація про солдатів-строковиків, нібито вивезених сепаратистами, не відповідає дійсності», – повідомив співрозмовник агентства. Також в Міноборони не підтвердили інформацію про те, що в результаті захоплення будівлі збірного пункту були нібито поранено українські військовослужбовці.

У неділю вранці, 4 травня, ряд ЗМІ розповсюдили інформацію про захоплення в Луганську військкомату. При цьому повідомлялося, що захоплені солдати-строковики здали зброю представникам так званої «Армії південного сходу».

Натомість «Преса України» повідомляла сьогодні, 4 травня:

«У ході повторного штурму будівлі Ленінського районного військового комісаріату в Луганську сепаратистам, все таки, вдалося його захопити. Українські військові, котрі знаходилися там, залишили приміщення. 

За інформацією очевидців, в самому військкоматі перебували солдати-строковики 18-19 років. Один з військовослужбовців був поранений в ході штурму.

Захоплену у солдат зброю передано в під охорону спецназу «Беркут», який воював на боці сепаратистів. Один з «ополченців» Луганська загинув, двоє отримали поранення.

Штурм військкомату почався увечері 3 травня. Тоді ж про те, що бійцям Національної гвардії України вдалося відбити штурм військкомату № 3035 в Луганську проросійськи налаштованими озброєними людьми в камуфляжі, заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій.

«Серед наших хлопців один поранений, але атака відбита», - сказав він в ефірі «5 каналу» в суботу ввечері. 

Місцеве видання «0642» також передає в неділю, що терористи вивезли солдатів-строковиків з Ленінського військкомату Луганська вивезли в невідомому напрямку. Про це повідомляють журналісти Оксана Лащенова та Ірина Козирєва

За їхніми словами, бійців ВВ вивезли з військкомату на автобусах представники «армії південно-сходу», незважаючи на натовп, який хотів їх лінчувати. Зброю відібрали і віддали «беркутівцям».

«0642» також цитує представник прес-центру так званої «Об'єднаної армії південного сходу» Олександра Маркітана, який заявив, що, за його словами, «один мітингувальник загинув і ще двоє отримали поранення в Луганську під час сутичок з правоохоронцями. 

Він також стверджує: «Мітингувальники вирушили блокувати військкомат, після того, як отримали інформацію, що до будівлі приїхали два автобуси націоналістів або вевешників з інших міст», але по них почали стріляти. Двоє поранені легко, а один був поранений в живіт, і він помер».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини