У Луганську сепаратисти вдерлися до будівлі СБУ (відео)

17:18 6 квітня 2014 р.


Фото: v-variant.lg.ua

Один із їхніх ватажків заявив у неділю, що «з владою досягнуто угоди про звільнення раніше затриманих шістьох» їхніх спільників.

Видання «Восточный вариант» повідомляє сьогодні, 6 квітня, що сепаратисти взяли в неділю штурмом будівлю управління СБУ в Луганській області. За його словами, натовп, застосувавши димові шашки, вибив двері, увірвався всередину, пробрався на другий поверх і почав трощити вікна величезними цеглинами.

Натомість активісти спільноти «Євромайдан SOS» повідомляють у неділю на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що в Луганську один з лідерів мітингуючих сепаратистів оголосив – мовляв, із владою досягнуто угоди про звільнення раніше затриманих шістьох сепаратистів. Відтак він закликав своїх спільників «поки що утриматися від дій». Очевидці повідомляють, що сепаратисти, які прорвалися в будівлю СБУ, намагаються отримати доступ до серверів.

Як повідомляв «Щоденний Львів», СБУ перешкодила збройному захопленню влади на Луганщині – нею затримано та роззброєно там чисельну глибоко законспіровану диверсійну групу.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу