У ліквідації судом Народної Ради Львівщини трагедії не бачать

13:58 13 лютого 2014 р.


Фото: imageshack.com

Депутат облради від НРУ Олександр Ганущин заявив, що НРЛ має бути не на папері, а у своїх вчинках.

Він також пояснив сьогодні, 13 лютого, в коментарі для «iPress.ua»: «Те, що суд ліквідував Народної Ради у Львівській області є очікуваним рішенням влади. Влада демонструє страх і опираючись на чинну систему вже не правоохоронних, а каральних органів усіляко забезпечує себе навіть від мінімальних потрясінь. Ми бачимо на практиці, що механізм виявився недієвим, проте він наганяє страх на «власть імущих».

Олександр Ганущин також вважає, що Народна Рада має існувати не завдяки паперам, а завдяки своїм вчинкам, відтак пояснює: «Інститут не в паперах, а у діях. Треба оскаржувати рішення суду і треба, щоб Народна Рада нарешті запрацювала. А от щодо конкретних дій, то Народна Рада за два тижні від свого створення не прийняла жодного рішення. Більше того, навіть не зібралася на засідання. Це змусило Комітет Майдану Львівщини зробити доволі різку заяву».

Депутат додає: «Щодо позиції Комітету Майдану Львівщини, особисто я її поділяю і ось з яких причин. Створено чимало структур – Штаб національного спротиву, ВО Майдан і Народна рада, котрі дублюють одна одну. У президіях ті самі люди, без розподілу повноважень. Народна рада могла б бути набагато ефективнішою, якби у ній домінували представники громадського сектору. Бо коли людина на себе бере забагато – ефективність починає втрачатися». 

Настрої скептиків посилила невдала спроба висловити недовіру голові Львівської облдержадміністрації Олегові Салу. На сесію, де мали голосувати це питання просто не прийшла потрібна кількість депутатів. Однак, за словами Ганущина, ситуацію спробують виправити вже найближчого вівторка на черговому засіданні сесії облради.

Як інформував «ЩЛ», суд скасував визнання Львівською облрадою Народної Ради України, а Комітет Майдану Львівщини закликав обласну Народну Раду активізуватися.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу