«У Києві присутні російські спецслужби», – нардеп (відео)

22:25 24 січня 2014 р.


Фото: dumskaya.net

Народний депутат Анатолій Гриценко запевняє: «Маю внутрішню інформацію, що це правда».

Про це  він заявив сьогодні, 24 січня, в ефірі «Радіо Свобода». Дослівно ж нардеп твердив:

«Чи є в мене сумніви в тому, що спецслужби російські присутні в Києві, в тому числі на Майдані, у тому числі працюють зі спецслужбами України? В мене немає в тому жодних сумнівів. Більше того – маю внутрішню інформацію, що це правда. 

На жаль, вони присутні на Майдані в деяких наметах. І ми їх будемо виявляти. Тому що вони поміж собою говорять: так це ж СБУ, крім того, що «кришувати» бізнес і збирати хабарі, не здатне ні на що, тому ми тут будемо працювати». 

За словами Гриценка, після провального саміту у Вільнюсі та переговорів у Москві «вже йде не протистояння з Януковичем, а фактично протистояння з Кремлем». Нардеп вважає: «Якщо в нього (Януковича) є ще клепка, то він повинен розуміти, що та російська невидима присутність і конфліктність, ними спровокована, також працює проти нього особисто. Тому що його заганяють під Кремль».

На думку Гриценка, «Росії важливо відтягти (Україну) від Європи, а потім Янукович їм вже не потрібний… тому нехай про власну безпеку подумає». При цьому нардеп назвав «маячнею» твердження про те, що снайперські постріли на вулиці Грушевського у Києві «були вчинені бійцями чи спецпризначенцями з НАТО».

Гриценко заявив також: «Третій місяць продовжується найпотужніший, найнебезпечніший конфлікт для країни, який вже призвів до жертв людей… Влада, яка могла вирішити цей конфлікт буквально за одну годину, задовольнивши абсолютно справедливі вимоги громадян, цього не зробила і не збирається робити». 

Нардеп зазначив також: «На цьому фоні вже більше тисячі поранених. Вони не всі звертаються до лікарні, бо звідти їх забирають або бандити, потім в лісі їх знаходять або в міліції, потім їх ще там б’ють, а потім притягають до відповідальності. Тому цих людей кількість остаточну не знає ніхто. Медики тільки знають, їх витягують звідти».

Гриценко додав, що «з боку активістів купу людей затримали, заарештували, рішенням суду визнали винними, з боку влади жодного – навіть тих садистів-«беркутівців», чиї обличчя є на відео ще з 1 грудня, які просто нищили людей біля приміщення адміністрації президента…».

Відтак нардеп констатував: «І хтось мені буде розказувати, що це натівці проблеми створюють тут, чи хтось там на якісь гранти і так далі? Хай той депутат, який такий розумний, піде на Грушевського зараз і скаже це в очі там. Він звідти живим не вийде».

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу