У Дніпропетровську твердять, що тітушок нацьковує віце-прем'єр (відео)

22:03 26 січня 2014 р.


Фото: pravda.com.ua

За даними протестувальників, їх звозять до цього міста з Кривого Рогу

Як інформує в неділю УНІАН, протестувальники дізналися, хто взяв на протести «титушок». Активісти звинувачують владу, зокрема, віце-прем'єра Олександра Вілкула».

«Як Ви знаєте, сьогодні у Дніпропетровську виникла досить складна ситуація, тітушки під прикриттям міліції почали використовувати зброю проти мирних людей. Як нам вдалося дізнатися з достовірних джерел, тітушок привозять до Дніпропетровська з Кривого Рогу, організацією операції по нападу на мирних людей та завезенням титушек безпосередньо займається Олександр Вілкул», - повідомляється на сторінці Евромайдана у «Facebook».

В іншому повідомленні спільноти йдеться: «Сьогодні Олександр Вілкул за допомогою завезених титушок з Кривого Рогу організував справжнє полювання на мирних людей. Закликаємо всіх жителів м. Дніпропетровськ завтра прийти на 11.00 на площу перед ОДА і показати цим бандюковичам, що влада належить Народу!»

Також, за інформацією активістів, за організацію перевезення тітушок із Кривого Рогу до Дніпропетровська безпосередньо відповідав Анатолій Буряк, який очолює департамент баскетбольного клубу «Кривбас» (його почесний президент – Юрій Вілкул) Давав накази Анатолію Буряку, за даними активістів, безпосередньо Олександр Вілкул.

«Закликаємо всіх жителів р. Дніпропетровськ, фанів і Ультрас ФК «Дніпро» прийти завтра на 11-00 в ОДА і показати цим бандитам їх справжнє місце», – знову закликали активісти».

«Щоденний Львів» уже інформував про сьогоднішні події в цьому місті в повідомленні «У Дніпропетровську – вогнепальні поранення (відео)» та «У Дніпропетровську поранено в спину біля ОДА двох журналістів (відео)».


Відео: KUNITSA!

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу