У Дніпропетровську – найбільше кандидатів у нардепи з досвідом використання адмінресурсу

16:59 26 вересня 2014 р.


Фото: polittech.org

У Дніпропетровській області вже зараз зареєстровано сім кандидатів до Верховної Ради, які були помічені в застосуванні адмінресурсу на попередніх виборах.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Вплив адміністративного ресурсу в Дніпропетровській і Львівській областях на виборчу кампанію до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомила представник громадського руху «Чесно» в Дніпропетровську Зоя Красовська.

За її словами, цього разу громадські активісти зосередилися наразі тільки на двох критеріях щодо кандидатів – фінансова прозорість та причетність до минулої влади.

- На минулих виборах  майже всі кандидати, які пройшли до Ради, були помічені у використанні адміністративного ресурсу, - стверджує Зоя Красовська.

За її словами, зараз багато з них знову хочуть пройти тим самим шляхом. Проте, вона зазначає, що не завжди керівники державних органів вдаються до адмінресурсу.

- Мабуть, ще залишилася звичка директорів шкіл зганяти студентів та викладачів на якісь заходи на підтримку діючих кандидатів від влади, - зауважила громадський активіст.

А навіть якщо й були вказівки від управлінців, то директори шкіл бояться про це говорити вголос і скаржаться анонімно. Або обговорють ситуації вдома, на кухні.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу