У Чорне море зайшли два американські військові кораблі – ракетний есмінець і десантний корабель

12:58 11 жовтня 2014 р.


Фото: інтернет-видання «Преса України»

Представники флоту США наголошують: «Присутність кораблів у Чорному морі буде слугувати підтвердженням відданості і прихильності Сполучених Штатів цілям зміцнення партнерських зв'язків та спільних оперативних можливостей США, НАТО і регіональних партнерів в країнах Чорного моря».

«Із візитом в Чорне море прибувають ракетний есмінець «USS Cole» і штабний корабель 6-го флоту США «USS Mount Whitney», – повідомило сьогодні, 11 жовтня, інтернет-видання «Преса України». В повідомленні також конкретизують:

«Варто зазначити, що есмінець «USS Cole» («DDG-67») ВМС США увійде з керованою ракетною зброєю («ОРО»). Як інформує командування 6-м флотом США – мета даного заходу зміцнення миру і стабільності в регіоні.

«Перш за все, присутність кораблів у Чорному морі буде слугувати підтвердженням відданості і прихильності Сполучених Штатів цілям зміцнення партнерських зв'язків та спільних оперативних можливостей США, НАТО і регіональних партнерів в країнах Чорного моря», – наголосили представники флоту США.

Як повідомлялось раніше, флагманський штабний десантний корабель 6-го флоту США «USS Mount Whitney» («LCC 20») вже гостював у Чорному морі, а саме в період зимових Олімпійських ігор він здійснював патрулювання в районі Сочі. Крім того,  з 8 по 10 вересня військово-морські сили України і США провели спільні навчання в північно-західній частині Чорного моря.

Нагадаємо, що в маневрах були задіяні літаки і вертольоти морської авіації українських ВМС. Навчання проводилося відповідно до програми двосторонньої співпраці між міністерствами оборони України і США, у дусі програми «Партнерство заради миру».

Про це повідомляється в суботу на сайті інтернет-видання «Преса України».

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу